lubZarejestruj

zapytanie

zapytanie

Macie Państwo pytania? Proszę do nas napisać lub zadzwonić.

Jeśli chcecie Państwo wypożyczyć sprzęt, sam lub z obsługą techniczną, w poniższym formularzu podajcie nam jak najwięcej informacji dotyczących imprezy, jak również czasu i miejsca, gdzie się będzie odbywać. Nawet przewidywana ilość osób ma znaczenie w odpowiednim doborze sprzętu. Im więcej informacji, tym bardziej optymalny dobór urządzeń.

Po przesłaniu zapytania trafi ono do Działu Obsługi Imprez, następnie pracownik DOI skontaktuje się z Państwem i ustali istotne szczegóły oraz przygotuje ofertę.

Formularz zamówienia obsługi imprezy


Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MTM Dariusz Seferyński z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Młodnickiej 52 c, kod pocztowy 04-239 wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym: uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub całkowitego ich usunięcia.

Formularz kontaktowy

* oznaczone pola są wymagane
Imię i nazwisko*
Firma
Telefon*
Adres e-mail*
Termin imprezy
Godziny rozpoczęcia i zakończenia imprezy
Miejsce imprezy
Rodzaj obiektu
Powierzchnia/kubatura
Ilość osób
Uwagi