lubZarejestruj

Kontakt

Kontakt


MTM Dariusz Seferyński

Adres: ul. Młodnicka 52c, 04-239 Warszawa

NIP: 952-178-76-16

Adres korespondencyjny: ul. Młodnicka 52c, 04-239 Warszawa

Biuro:

tel. +48 22 353-11-11, 353-22-22, e-mail: biuro@firmamtm.pl (sprawy ogólne)
fax. +48 22 879-83-83

Dział Handlowy:


 Serwis
 +48 22 123-97-07
 Krzysztof
 krzysztof@firmamtm.pl
 Palniki +48 22 228-72-83 Tomasz tomasz@firmamtm.pl
 Ogrzewanie
 +48 22 228-72-81
 Daniel daniel@firmamtm.pl
 Klimatyzacja +48 22 123-97-09 Marlena marlena@firmamtm.pl
 Klimatyzacja
 +48 22 228-72-82
 Wioletta wioleta@firmamtm.pl
 Piece pelletowe
 +48 22 123-97-08 Ryszard ryszard@firmamtm.pl
 Piece pelletowe
 +48 22 228-72-87
 Monika monika@firmamtm.pl
 Ogrzewanie i chłodzenie imprez +48 22 228-72-88 Kamil kamil@firmamtm.pl
 Serwis nagrzewnic MTM
 +48 602-137-044
 Jacek jacek@firmamtm.pl
 Wynajem busów GREEN9
 +48 22 228-72-89
 Karol karol@firmamtm.pl
 EXPORT +48 728-474-567 Wojciech and Natalia export@firmamtm.pl


Serwis:

Palniki: + 48 22 216-76-17
Piece Artel: + 48 22 123-97-08
Piece i nagrzewnice MTM: + 48 570-70-90-70
Pozostałe: + 48 22 228-72-86

Obsługa imprez:

Kamil: + 48 604-126-622
Darek: + 48 602-229-707

Księgowość:

Beata: + 48 22 228-72-84
Małgorzata: + 48 22 228-72-85

Export:

Natalia and Wojciech: + 48 728-474-567


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17, w soboty 9-14


Formularz kontaktowy

* oznaczone pola są wymagane
Imię i nazwisko*
Firma
Adres e-mail*
Telefon*
Temat wiadomości*
Treść wiadomości*