lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-EF35VGB/MUZ-EF35VG(3,5/4,0 KW) - czarny - 8%

Wersja do druku
Klimatyzator marki MITSUBISHI z serii M to udany mariaż wysokiej jakości urządzeń z atrakcyjnym wyglądem i bardzo dobrym stosunkiem ceny do funkcjonalności.
ZESTAW: 1 x jednostka wewnętrzna + 1 x jednostka zewnętrzna + pilot


WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
Seria M Premium to produkty do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych, przeznaczone dla szczególnie wymagających Klientów, wyposażone w zaawansowaną technologię sterowania, wysoko sprawne filtry powietrza i samodezynfekcję. Agregaty, które pracują w tej klasie rozwiązań, odznaczają się najwyższymi współczynnikami efektywności chłodniczej i grzewczej, co pozwala na dużą oszczędność energii.

Kimatyzator serii MSZ-EF stworzony jako uzupełnienie dla nowoczesnych wystrojów wnętrz dostępny jest w trzech kolorach, gwarantujących naturalne dopasowanie, niezależnie od miejsca montażu.

Charakterystyka serii MSZ-EF:


Typoszereg stylowych modeli dopasowanych do każdego wystroju wnętrz.

Jednostki wewnętrzne o opływowych kształtach charakteryzują wymowne srebrne, ukośne krawędzie, podkreślające wyszukany styl i jakość. W połączeniu z imponująco niskim zużyciem energii i cichą pracą oraz wysoką wydajnością, urządzenia te stanowią najlepsze uzupełnienie zróżnicowanej architektury wnętrz, gwarantując jednocześnie maksymalną oszczędność miejsca i energii.

Energooszczędna praca

Wszystkie modele serii osiągnęły „Klasę A” według klasyfikacji energooszczędności, przyczyniając się do obniżenia zużycia energii w domach, biurach i wielu innych obiektach. Typoszereg obejmuje modele z szerokiego zakresu wydajności i możliwości montażu, ogrom zastosowań gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika.Komfort ciszy przez cały dzień.


Zaawansowana nastawa obrotów wentylatora „Tryb cichej pracy”, zapewnia super cichą pracę na poziomie 21dB dla modeli EF18/22/25/35. Ta wyjątkowa funkcja czyni serię Kirigamine ZEN, idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji.Oszczędny tryb czuwania.


Urządzenia klimatyzacyjne zużywają energię elektryczną nawet w czasie, gdy nie pracują (w tzw. trybie czuwania). Mitsubishi Electric oprócz obniżenia ilości zużywanej energii podczas pracy jednostki, nie zapomniało o obniżeniu energii zużywanej podczas trybu czuwania.Koncepcja najwyższej klasy wyglądu zewnętrznego i funkcjonalności.


Jednostki wewnętrzne MSZ-EF zachowują smukły kształt nawet podczas pracy. Jedyna zauważalna zmiana to ruchomy wylot powietrza. Urządzenie zachowuje swój atrakcyjny wygląd przez cały czas.
Klimatyzator MITSUBISHI Kirigamine Zen - YouTube


Właściwości:


• DC Inwerter – płynna regulacja mocy
• Pompa ciepła
• Antyalergiczny, elektrostatyczny filtr enzymowy (opcja)
• Filtr Nano Platinum
• Automatyczna praca żaluzji
• Automatyczna zmiana trybu pracy
• Automatyczny restart
• Automatyczna prędkość wentylatora
• Programator czasu włączenia/wyłączenia
• Tryb oszczędny
• Funkcja samodiagnostyki urządzenia
• Sygnalizacja błędu
• Ekonomiczne chłodzenie
• Pilot bezprzewodowy

Gwarancja: do 5 lat


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA OGLĘDZINY Z TECHNIKIEM.


Kilka słów o marce:


Mitsubishi to „dziecko” Yataro Iwasaki, który w 1870 roku założył firmę transportową, czarterując trzy statki parowe. Pierwotnie firma nazywała się Tsukumo Shokai, dwa lata później zmieniono nazwę na Mitsukawa Shokai, zaś w roku 1874 firma uzyskała ostateczną nazwę MITSUBISHI.

Przez lata firma rozwijała się i różnicowała prowadzoną działalność. W roku 1921, w Tokio, powstała półautonomiczna część firmy, pod nazwą MITSUBISHI ELECTRIC, która miała się zajmować maszynami elektrycznymi i sprzętem gospodarstwa domowego. W szybkim czasie Mitsubishi Electric stała się liderem w tej branży na rodzimym rynku. W roku 1954 założono dział klimatyzacji i fabrykę opuścił pierwszy w Japonii ścienny klimatyzator typu SPLIT. Od tamtej chwili Mitsubishi niezmiennie dba o najwyższą jakość i niezawodność swoich produktów, a znak trzech diamentów, uosabiający dziś przeszło 140-letnią dobrą tradycję, zdobywa zaufanie ludzi na całym świecie.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric to nie tylko najnowsza technologia, to również unikalne rozwiązania oraz innowacyjne funkcje i nowoczesne, eleganckie wzornictwo. To także coraz większe możliwości, oszczędności oraz dbałość o ochronę środowiska.
Klimatyzacja Mitsubishi Electric to kompleksowe rozwiązania dla domu oraz przemysłu. Firma oferuje urządzenia klimatyzacji komfortu, klimatyzacji naściennej, klimatyzacji przypodłogowej, klimatyzacji kanałowej oraz kasetonowej. Wszystkie te modele dostępne są w wersji Split, czyli do jednego pomieszczenia, oraz w wersji Multi Split, czyli do kilku pomieszczeń przy tylko jednej jednostce zewnętrznej.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric za swoje produkty otrzymuje cenione w świecie klimatyzacji i wentylacji nagrody Product Design Award 2011, tj. Technical Prize od Japońskiego Stowarzyszenia Chłodnictwa (Japanese Association of Refrigeration), Awarded Energy Conservation Grand Prize (nagroda za poszanowanie energii) oraz President Prize" od Energy Conservation Center (Centrum Poszanowania Energii).

Urządzenia klimatyzacyjne Mitsubishi Electric na przestrzeni lat stały się liderem technologii, unikalnych rozwiązań i innowacyjnych funkcji.Każdy nowy produkt to większe możliwości i oszczędności, większa troska o ochronę środowiska.

Kupując klimatyzatory Mitsubishi kupujesz niezawodność, bezpieczeństwo, oszczędność i dbałość o Twoje otoczenie.

Ciekawostka


Nazwa MITSUBISHI stanowi połączenie godła z herbu założyciela - trzech diamentów oraz herbu klanu Tosa, z którego Yataro pochodził - trzech liści dębu. "Mitsubishi" jest połączeniem słów "mitsu" i "hishi", gdzie "mitsu" oznacza „trzy”, zaś "Hishi" oznacza „kasztan wodny”, a słowo to jest używane do oznaczenia rombu lub kształtu diamentu. Zwyczajowo "hishi" jest odczytywane jako "bishi", gdy ten ostatni stanowi część słowa, a tym samym połączenie "mitsu" i "hishi" odczytywane jest jako "Mitsubishi".

Opinie o produkcie