lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-HJ50VA/MUZ-HJ50VA (5,0/5,4 KW) - 8%

Wersja do druku
Klimatyzator marki MITSUBISHI z serii M to udany mariaż wysokiej jakości urządzeń z atrakcyjnym wyglądem i bardzo dobrym stosunkiem ceny do funkcjonalności.
ZESTAW: 1 x jednostka wewnętrzna + 1 x jednostka zewnętrzna + pilot


WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
Klimatyzatory Mitsubishi z serii M to wysokiej jakości, funkcjonalne urządzenia, dedykowane do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych. Posiadają podstawowe funkcje sterowania, atrakcyjny wygląd i bardzo dobry stosunek ceny do funkcjonalności.

Nowe kompaktowe, wysokowydajne jednostki wewnętrzne serii HJ zapewniają oszczędność energii i komfort we wszystkich pomieszczeniach. Urządzenia są kompaktowe pod względem szerokości, co znacznie ułatwia montaż w wąskich, ograniczonych przestrzeniach.

Modele chłodząco-grzejące.

Technologia Inverter
Przetwornica systemów klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric automatycznie dostosowuje się do zmieniających się ilości ciepła pochodzących z pomieszczenia. Optymalne sterowanie sprężarki zapewnia nie tylko komfort, utrzymując temperaturę w trybie ogrzewania i chłodzenia powietrza, ale również oszczędność energii. Mitsubishi Electric łączy wydajność, komfort i oszczędność użytkowania.


ErP – komplety spełniające założenia Dyrektywy EU ErP.


Klimatyzacja MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-HJ to funkcjonalność i ekonomia w jednym. Marka Mitsubishi, dzięki wieloletniemu doświadczeniu (pierwszy klimatyzator wyprodukowano w 1954 roku) jest w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym gustom, zarówno w sensie wizualnym, jak i jakościowym. Nawet modele z klasy ECONOMY, a więc najtańsze, charakteryzują się wysoką jakością i często przewyższają modele "wyższej klasy" u konkurencji.

Charakterystyka serii:


Filtr katechinowy - katechina jest ekstraktem botanicznym zawartym w zielonej herbacie, posiadającym cechy przeciwutleniacza jak i właściwości przeciwwirusowe. Poza tymi zaletami, katechina charakteryzuje się również doskonałymi właściwościami usuwania nieprzyjemnych zapachów. Klimatyzacja Mitsubishi Electric wykorzystuje ten związek organiczny w filtrach stosowanych w klimatyzatorach. Katechinowy filtr powietrza wykorzystuje zalety tego związku nie tylko do polepszania jakości powietrza ale również do zapobiegania rozwojowi bakterii i wirusów w klimatyzowanym pomieszczeniu. Prosty demontaż ułatwia czyszczenie i konserwację, regularne mycie filtra pozwoli zachować zdolność odwaniania na ponad 10 lat.

Zaawansowane sterowanie inwerterowe – efektywna praca bez przerw.
Zastosowanie najnowszych technologii inwerterowych Mitsubishi Electric umożliwia automatyczną regulację obciążenia urządzeń zgodnie z zapotrzebowaniem. Pozwala to ograniczyć nadmierne zużycie energii elektrycznej, a jednostki są zaliczane do klasy energetycznej A.

Cicha praca
Cisza i relaks w zasięgu. Hałas pracy nie przekracza 22dB. Praca jest tak cicha, że aż trudno się zorientować czy klimatyzator jest załączony.

Szeroki zakres pracy
Wydajny rozruch jednostek pozwala na szybkie wyeliminowane różnicy między temperaturą ustawioną a rzeczywiście panującą w pomieszczeniu. Zarówno w przypadku chłodzenia w najcieplejsze dni lata jak i grzania w mroźne zimowe noce, po osiągnięciu żądanej temperatury jest ona utrzymywana, zapewniając niezmienny komfort w pomieszczeniu.

Elegancka konstrukcja z płaskim panelem przednim
Atrakcyjna konstrukcja płaskiego panelu zastosowana z przodu jednostki wewnętrznej. Prosty wygląd komponuje się z estetyką pomieszczenia. Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne są kompaktowe pod względem szerokości, co znacznie ułatwia montaż w wąskich, ograniczonych przestrzeniach.


Właściwości:

 • automatyczny restart - funkcja szczególnie użyteczna w czasie przerwy w dostawie prądu, gdyż po przywróceniu zasilania, jednostka automatycznie powróci do pracy
 • automatyczna prędkość wentylatora - tryb obrotów wentylatora automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora jednostki wewnętrznej do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu
 • żaluzje poziome - żaluzje przy wylocie powietrza wachlują w górę i w dół, równomiernie rozprowadzając powietrze po całym pomieszczeniu
 • obudowa dostępna w kolorze białym.


Podstawowe funkcje klimatyzatora MITSUBISHI ELECTRIC HJ:

 • inwerter
 • funkcja chłodzenia
 • funkcja grzania
 • filtr katechinowy
 • funkcja oszczędnego chłodzenia
 • automatyczne żaluzje
 • poziome wachlowanie żaluzji
 • automatyczna prędkość wentylatora
 • automatyczny restart
 • programator
 • czysta biel obudowy jednostki wewnętrznej
 • sygnalizacja błędu
 • autodiagnostyka
 • wentylator z silnikiem prądu stałego


Gwarancja: 5 lata


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA OGLĘDZINY Z TECHNIKIEM.
Kilka słów o marce:


Mitsubishi to „dziecko” Yataro Iwasaki, który w 1870 roku założył firmę transportową, czarterując trzy statki parowe. Pierwotnie firma nazywała się Tsukumo Shokai, dwa lata później zmieniono nazwę na Mitsukawa Shokai, zaś w roku 1874 firma uzyskała ostateczną nazwę MITSUBISHI.

Przez lata firma rozwijała się i różnicowała prowadzoną działalność. W roku 1921, w Tokio, powstała półautonomiczna część firmy, pod nazwą MITSUBISHI ELECTRIC, która miała się zajmować maszynami elektrycznymi i sprzętem gospodarstwa domowego. W szybkim czasie Mitsubishi Electric stała się liderem w tej branży na rodzimym rynku. W roku 1954 założono dział klimatyzacji i fabrykę opuścił pierwszy w Japonii ścienny klimatyzator typu SPLIT. Od tamtej chwili Mitsubishi niezmiennie dba o najwyższą jakość i niezawodność swoich produktów, a znak trzech diamentów, uosabiający dziś przeszło 140-letnią dobrą tradycję, zdobywa zaufanie ludzi na całym świecie.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric to nie tylko najnowsza technologia, to również unikalne rozwiązania oraz innowacyjne funkcje i nowoczesne, eleganckie wzornictwo. To także coraz większe możliwości, oszczędności oraz dbałość o ochronę środowiska.
Klimatyzacja Mitsubishi Electric to kompleksowe rozwiązania dla domu oraz przemysłu. Firma oferuje urządzenia klimatyzacji komfortu, klimatyzacji naściennej, klimatyzacji przypodłogowej, klimatyzacji kanałowej oraz kasetonowej. Wszystkie te modele dostępne są w wersji Split, czyli do jednego pomieszczenia, oraz w wersji Multi Split, czyli do kilku pomieszczeń przy tylko jednej jednostce zewnętrznej.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric za swoje produkty otrzymuje cenione w świecie klimatyzacji i wentylacji nagrody Product Design Award 2011, tj. Technical Prize od Japońskiego Stowarzyszenia Chłodnictwa (Japanese Association of Refrigeration), Awarded Energy Conservation Grand Prize (nagroda za poszanowanie energii) oraz President Prize" od Energy Conservation Center (Centrum Poszanowania Energii).

Urządzenia klimatyzacyjne Mitsubishi Electric na przestrzeni lat stały się liderem technologii, unikalnych rozwiązań i innowacyjnych funkcji.Każdy nowy produkt to większe możliwości i oszczędności, większa troska o ochronę środowiska.

Kupując klimatyzatory Mitsubishi kupujesz niezawodność, bezpieczeństwo, oszczędność i dbałość o Twoje otoczenie.

Ciekawostka


Nazwa MITSUBISHI stanowi połączenie godła z herbu założyciela - trzech diamentów oraz herbu klanu Tosa, z którego Yataro pochodził - trzech liści dębu. "Mitsubishi" jest połączeniem słów "mitsu" i "hishi", gdzie "mitsu" oznacza „trzy”, zaś "Hishi" oznacza „kasztan wodny”, a słowo to jest używane do oznaczenia rombu lub kształtu diamentu. Zwyczajowo "hishi" jest odczytywane jako "bishi", gdy ten ostatni stanowi część słowa, a tym samym połączenie "mitsu" i "hishi" odczytywane jest jako "Mitsubishi".


Opinie o produkcie