lubZarejestruj

GRZEJNIK WISZĄCY LINEA PLUS 50x50x10 TECHNOLOGIA Low-H2O

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.LINEA PLUS - smukła linia i wysoka wydajność grzejnika pokojowego...
Linea Plus to kombinacja piękna z technologią Low-H2O. Dyskretny, smukły kształt i gładki panel przedni sprawiają, że grzejnik ten współgra idealnie z każdym wnętrzem, nawet antycznym.

Zalety grzejnika panelowego LINEA PLUS:

 • klasyczny grzejnik Jaga z ponadczasowym wzorem,
 • pierwszy nagrodzony grzejnik na świecie!
 • dyskretny, smukły design z zakrzywioną perforowaną kratką,
 • technologia Low-H2O, z dobrze przewodzącym i ultraszybkim wymiennikiem, gwarantuje niskie zużycie energii i maksymalną emisję ciepła,
 • wymiennik Twin dla lepszej kompensacji strumienia zimnego powietrza opadającego przy oszklonych fasadach,
 • system DBE do bardzo niskich temperatur wody - od 28 °C,
 • zintegrowane zawory i ukryte podłączenia,
 • bezpieczna temperatura powierzchni.


Wymiennik Low H2O

 • wykonany z czystej miedzi i aluminium - całkowicie nierdzewny,
 • ciśnienie testowe 20 barów,
 • wykończony specjalnym lakierem, który uniemożliwia przywieranie kurzu do nagrzewających się elementów,
 • szybkie nagrzewanie się dzięki bardzo małej pojemności wodnej,
 • duża wydajność cieplna zarówno przy normalnych jak i bardzo niskich temperaturach zasilania,
 • optymalna kombinacja konwekcji (cyrkulacja ciepłego powietrza) i radiacji.

Obudowa

 • wykończona jest poliestrowym, odpornym na zarysowania lakierem o delikatnej strukturze,
 • kolory standardowe: biały 101, biały 133 oraz szary 001,
 • korpus zaworu i podłączenia hydrauliczne ukryte są pod obudową grzejnika,
 • temperatura obudowy nigdy nie przekracza 43°C, zgodnie z normą bezpieczeństwa DHSS DN4,
 • dostępna w 36 kolorach,
 • obudowę można zdemontować w prosty sposób w celu oczyszczenia wymiennika ciepła.

Nowoczesne ogrzewanie zaczyna się od grzejników Low H20

Dzięki rozwojowi technologii izolacji w budownictwie, instalacje grzewcze dostarczają coraz mniej energii. Zmniejszenie tej emisji powoduje, że bilans temperatur jest bardzo delikatny. Bardzo łatwo go zakłócić - wystarczy że słońce zaświeci przez okno. W związku z tym nowoczesna instalacja grzewcza musi błyskawicznie reagować na wszelkie zmiany temperatury

Maksymalny komfort

Elementy grzejne Low-H2O mają dziesięciokrotnie mniejszą pojemność wodną niż zwykłe grzejniki. W efekcie kumulują one o wiele mniej ciepła i reagują trzykrotnie szybciej.

Low-H2O nagrzewają się błyskawicznie, ale również bardzo szybko stygną, gdy w pomieszczeniu zaczyna być zbyt ciepło. Ta doskonała regulacja zapewnia najlepszy komfort cieplny. Temperatura w pomieszczeniu jest utrzymywana na stałym poziomie.

Minimalne zużycie energii

Dzięki temu że grzejniki Low-H2O bardzo szybko reagują na każdy wzrost temperatury, możesz wykorzystać wszystkie dodatkowe źródła ciepła występujące w Twoim domu (słońce, urządzenia domowe, itp.).

Niezależne badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Portsmouth wykazały minimalną oszczędność energii na średnim poziomie 12% w skali jednego sezonu grzewczego.

Nawet przy najniższych temperaturach zasilania

W wyniku stałego zaangażowania w udoskonalanie produktu, najnowsza generacja wymienników ciepła Low-H2O pracuje idealnie przy niskich temperaturach zasilania. Większa o 43% powierzchnia kontaktu zapewnia optymalną wydajność cieplną, nawet przy tak niskiej temperaturze czynnika grzewczego jak 40°C. Ponadto można wykorzystać wersję Twin, dzięki czemu temperatura kotła będzie o 15% mniejsza przy grzejniku o tych samych wymiarach.

Bezpieczne ciepło

43°C to maksymalna temperatura, którą skóra człowieka odbiera jako przyjemne ciepło.
Grzejniki Low-H2O spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Nie występuje ryzyko oparzenia się, ale również zniszczenia mebli czy sprzętu elektronicznego. Grzejniki Low-H2O nie nagrzewają się - emitują przyjemne ciepło.

Zdrowe ciepło

Grzejniki Low-H2O zapewniają lepsze rozchodzenie się ciepła przy niższych temperaturach wylotowych. Równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu tworzy zdrowszy i bardziej komfortowy mikroklimat.

Dobre rozprowadzenie ciepła jest szczególnie ważne w przypadku dobrze ocieplonych budynków ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia wilgoci i pleśni.

Uniwersalne podłączenia

Grzejniki low H2O są kompatybilne ze wszystkimi kotłami, mogą być łączone z innymi urządzeniami grzewczymi w głównym systemie, mogą być podłączone do każdego rodzaju orurowania.

System DBE - Dynamic Boost Effect

Nowy i ekscytujący rozwój twojego systemu Low-H2O.
Opcja DBE jest dostępna dla wszystkich rodzajów naściennych urządzeń. Ta niezależna jednostka dostarcza jeszcze większego komfortu. Jest ona całkowicie bezgłośna. Funkcja Boost zapewnia krótszy czas nagrzewania się i podwaja moc! Może być sterowana manualnie, z termostatu pokojowego lub automatycznie. Jednostki podłogowe Mini mogą pełnić również funkcję klimatyzacji i wentylacji.

SUPER PROMOCJA !CENA GRZEJNIKA W SKLEPIE - 596 PLN
NASZA CENA - 339 PLN BRUTTO
Podana cena zawiera 8% podatku VAT.
Stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją. Dotyczy jedynie osób prywatnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Opinie o produkcie