lubZarejestruj

Piec na pellet Artel CLASS STAL THERMO L 17 PP C.O 13 kW + pilot - 8%

UWAGA! Ze względu na zapewnienie Państwu usług serwisowych sprzedaż możliwa tylko w odległości do 30 km od Warszawy.


Klientów z dalszych okolic zapraszamy do kontaktu – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego dystrybutora, który zapewni Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Artel to jeden z czołowych producentów włoskich, powstały w 1981 roku. Od początku istnienia firma Artel stawia na wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Dzięki takiemu podejściu marka wypracowała sobie silną pozycję na światowych rynkach.

Piece na pellet z płaszczem wodnym firmy ARTEL to rozwiązanie zapewniające ogrzewanie dla całego domu lub mieszkania wraz z ciepłą wodą użytkową. Urządzenia działają w połączeniu z instalacją CO + CWU, są kompletne i gotowe do połączenia z instalacją hydrauliczną.

Przy zakupie pieca z płaszczem wodnym z naszej oferty masz pewność o pełnym wyposażeniu urządzenia wraz z elektroniczną pompą zapewniającą prostą, intuicyjną instalację.

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd, obudowa stalowo-szklana wykończona przyciemnionymi szklanymi drzwiami.

Firma ARTEL, oprócz funkcjonalności, położyła również nacisk na wysoką jakość wykonania, a także ponadczasową stylistykę. Zaprojektowane tak, aby łączyć w sobie urok ognia zapewniający ciepło dla całego domu z wygodą, czystością i ekonomią użytkowania dla najbardziej wymagających.

Piec na pelet ARTEL, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom można zainstalować w prawie każdym pomieszczeniu.

Układ elektroniczny pieca, umożliwia dzienne oraz tygodniowe programowanie włączenia i wyłączenia urządzenia-proste w obsłudze.Główne zalety:Możliwość ogrzania nawet trzech pomieszczeń jednocześnie (system C.O.).

Posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza.

Wyświetlacz znajdujący się na górnej części pieca, wskazuje ustawione programy, kody błędów oraz temperaturę otoczenia.

Pilot zdalnego sterowania umożliwia włączenie wszystkich funkcji także z odległości.

Alarm: po 1200 godzinach od serwisu, piec automatycznie wskaże konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w sprawie konserwacji.

Funkcja ekonomiczna: poprzez osiągnięcie żądanej temperatury, piec będzie pracował na minimalnej mocy, oszczędzając tym samym paliwo.

Programowanie tygodniowe: można zaprogramować automatyczne włączenie i wyłączenie pieca w określonych godzinach.

Funkcja automatyczna: funkcjonowanie pieca jest całkowicie zautomatyzowane na podstawie ustawionej temperatury oraz mocy.

Duża szuflada na popiół umieszczona pod koszem pozwala na opróżnianie popiołu co kilka dni.Naszym klientom oferujemy również system przyłączy kominowych, wykonanych z żaroodpornej czarnej stali montowany wewnątrz pomieszczenia (co tworzy oryginalny design) lub rury z kwasówki, montowanej wewnątrz komina.
Firma MTM prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny piecyków peletowych ARTEL. Wykonujemy również montaże oraz przeglądy okresowe.

Prosimy pamiętać, że przeglądy okresowe są warunkiem gwarancji i w przypadku ich braku tracą Państwo uprawnienia z tytułu gwarancji.


Piecyki dostępne w kolorach: biały, bordo, czarny.

Gwarancja dla piecyków ARTEL wynosi 2 lata.


Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Piec na pellet Artel CLASS STAL THERMO L 17 PP C.O 13 kW + pilot - 8%