lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Hyundai Silver HR21XP5AS (6,1 kW) - 8%

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.Firma MTM DARIUSZ SEFERYŃSKI jest oficjalnym partnerem sprzedaży urządzeń marki Hyundai w Polsce.

Marka Hyundai jest znanym znakiem towarowym produktów najwyższej jakości. Jest ona obecna zarówno w gałęziach przemysłu motoryzacyjnego jak również wśród producentów statków, maszyn ciężkich oraz elektroniki i elektryki.
Systemy klimatyzacyjne Hyundai wprowadzone zostały na Polski rynek w 2016 roku i z miejsca zdobyły ogromną popularność. Ta renoma została zbudowana na połączeniu świetnych parametrów, rozwiązań technicznych stosowanych w urządzeniach z "wysokiej półki" oraz bardzo atrakcyjnych cenach.

Opis funkcji klimatyzatora HYUNDAI SLIVER:


Osuszanie - specjalny program wentylatora i obróbki termicznej powietrza pozwalający na osuszanie powietrza. Funkcja przydatna szczególnie w okresach wzmożonej i podwyższonej wilgotności powietrza. Często nazywana "programem dla malarzy", ponieważ przyspiesza wysychanie farby i tynków.
Funkcja Turbo możliwość szybkiego schłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń.
Ochrona przed nawiewiem zimnego powietrza to opóźnienie uruchomienia wentylatora jednostki wewnętrznej do czasu gdy temperatura na wymienniku osiągnie pożądaną temperaturę.
Odszranianie - działa w trybie ogrzewania i polega na szybkim odmrożeniu jednostki zewnętrznej klimatyzatora dla podtrzymania wysokich parametrów.
Funkcja Quiet - sterowanie procentowe 1-100%, czyli specjalny tryb pracy którego priorytetem jest możliwie ciche działanie klimatyzatora przy jednocześnie zachowanym delikatnym i komfortowym nawiewie powietrza.
Filtr przeciwpyłkowy - czyli pierwszy i podstawowy filtr zabezpieczający aby na wymiennik jednostki wewnętrznej a w konsekwencji do nawiewanego powietrza nie dostawały się kurz czy sierść zwierząt. Filtr można samodzielnie w prosty sposób oczyścić bez konieczności stosowania środków chemicznych.
Jonizator - uwalnia wraz z nawiewanym powietrzem jony ujemne, które skutecznie eliminują z powietrza bakterie, wirusy oraz w znaczący sposób przyczyniają się do usuwania nieprzyjemnych zapachów.
Funkcja Timer - pozwala na włączanie lub wyłączanie klimatyzatora po upływie określonego czasu. Timer nie jest sprzężony z zegarem czasu rzeczywistego, więc nie ma możliwości nastawy godziny włączenia lub wyłączenia.
Auto diagnostyka - w przypadku awarii zasilania urządzenie zapamięta wszystkie ustawienia, jakie były przed awarią zasilania.
Auto restart - jeśli podczas pracy klimatyzatora nastąpi zaniku i powrotu napięcia w sieci elektrycznej klimatyzator z racji wbudowanego auto restart-u uruchomi się ponownie (w przypadku, gdy przed zanikiem napięcia był włączony) z poprzednio nastawionymi parametrami.
Wyświetlacz LED - informuje o podstawowych parametrach pracy tj. zadanej temperaturze, trybie pracy itp. Zaletą wyświetlacza jest jego ukrycie pod obudową klimatyzatora, co powoduje, że przy wyłączonym urządzeniu panel jednostki jest jednolicie biały. Funkcją przydatną szczególnie przy montażu w sypialniach jest możliwość wygaszenia wyświetlacza przy uruchomionym klimatyzatorze, po to by światło emitowane przez wyświetlacz nie przeszkadzało śpiącym osobom.
Powłoka antykorozyjna - elementy jednostki zewnętrznej i obudowa są pomalowane specjalną farbą antykorozyjną.
Podwójny odpływ skroplin - daje możliwość odprowadzenia skroplin (kondensatu) po prawej lub lewej stronie - ułatwia to prace instalacyjne i zmniejsza i pozwala na większą swobodę estetyczną.
Funkcja Sleep - po ustawieniu funkcji sleep urządzenie samoczynnie stopniowo zmniejsza prędkość prędkość obrotową wentylatora, dzięki czemu zmniejsza się poziom hałasu i zużycie energii. Funkcja szczególnie przydatna dla osób posiadających wrażliwy słuch.
Wielowarstwowy parownik - innowacyjna budowa parownika w jednostce wewnętrznej znacząco zwiększa wydajność klimatyzatora z zachowaniem niższych kosztów eksploatacji.
Funkcja czuwania - precyzyjna elektronika urządzenia pozwala na utrzymanie trybu czuwania przy minimalnym zużyciu prądu.
Funkcja LOCK (blokada pilota) - funkcja pozwalająca zablokować wszystkie funkcje i ustawienia przed przypadkową zmianą.
Full DC - klimatyzator wyposażony jest w w sprężarkę DC Inwerter oraz silnik wentylatora DC (bezszczotkowy).
Filtr z witaminą C (opcja) - możliwość zainstalowania filtra z witaminą C, która jest uwalniana podczas pracy urządzenia. Witamina C poprawia samopoczucie, poprawia koncentrację, wspomaga spokojny sen i korzystanie wpływa na skórę.
Moduł Wi-Fi (opcja)


Ruchome żaluzje.

Za pomocą pilota zdalnego sterowania można zmieniać kierunek powietrza nie tylko w pionie (góra/dół) lecz również w poziomie (lewo/prawo). Pozwala to na precyzyjne i komfortowe ustawienie kierunku nawiewu powietrza w pomieszczeniu.

Funkcja Wi-Fi

Klimatyzatory Silver wyposażone są w możliwość sterowania przez Wi-Fi w przystępnej cenie. Doposażenie klimatyzatora w moduł Wi-Fi pozwoli na kontrolowanie urządzenia zdalnie przez urządzenie mobilne. Aplikacja umożliwia zmianę temperatury, włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, w prosty i intuicyjny sposób. Dzięki urządzeniu mobilnemu można schłodzić pomieszczenie na kilka godzin przed powrotem do domu lub przyjazdem do biura.


Technologia klimatyzacji HYUNDAI

Opinie o produkcie