lubZarejestruj

Piec na pellet Artel SUBLTILE LC 12 DGP z dystrybucją gorącego powietrza 12 kW + pilot - 8%

Wersja do druku
Artel piecyk "SUBTILE LC" 12 kW, z termostatem, pełną automatyką i pilotem, renomowanej włoskiej marki Artel. Model z możliwością kanałowego rozprowadzenia ciepła.


UWAGA! Ze względu na niezbędną usługę montażu sprzedaż możliwa tylko w odległości do 30 km od Warszawy. Klientów z dalszych okolic zapraszamy do kontaktu – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego dystrybutora, który zapewni Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
Artel piecyk "SUBTILE LC" 12 kW, z termostatem, pełną automatyką i pilotem, renomowanej włoskiej marki Artel. Model z możliwością kanałowego rozprowadzenia ciepła.

Artel to jeden z czołowych producentów włoskich, powstały w 1981 roku. Od początku istnienia firma Artel stawia na wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Dzięki takiemu podejściu marka wypracowała sobie silną pozycję na światowych rynkach.

Piece na pelet firmy ARTEL z dystrybucją gorącego powietrza, to bardzo praktyczne a zarazem ekonomiczne urządzenia o pięknej, nowoczesnej stylistyce, wspaniale komponujące się z każdym wnętrzem.
Poprzez bezpośredni nadmuch wprowadzają przytulną atmosferę, jednocześnie zastępując tradycyjny kominek.
Są w pełni zautomatyzowane, co zwiększa komfort ich użytkowania, bezpieczeństwo, niezawodność oraz pozwala oszczędzić czas.
Mogą one być sterowane za pomocą pilota jak i opcjonalnie poprzez moduł WIFI.

Urządzenia te są zaprojektowane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Płaski panel pozwala na umieszczenie pieca w niedużych pomieszczeniach.


Model SUBTILE LC 12 kW wyposażony jest w system rozprowadzenia ciepłego powietrza. Pozwala to na ogrzanie jednocześnie trzech pomieszczeń - pomieszczenia, w którym stoi piec + dwóch pomieszczeń, do których można doprowadzić kanały. Dzięki zainstalowanym przepustnicom można dowolnie ustawić ilość ciepłego powietrza skierowanego do konkretnego pomieszczenia. Możliwe jest również całkowite wyłączenie nadmuchu na pomieszczenie, w którym stoi piec i skierowanie całego ciepła do innych pomieszczeń. Jest to szczególnie wygodne w sytuacji, gdy zmuszeni jesteśmy ustawić piec np. w przedpokoju, a chcemy ogrzać pokoje/sypialnie/kuchnie.

Główne zalety piecyków Artel:

  • Posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza.
  • Wyświetlacz znajdujący się na bocznej części pieca, wskazuje ustawione programy, kody błędów oraz temperaturę otoczenia.
  • Pilot zdalnego sterowania umożliwia włączenie wszystkich funkcji także z odległości.
  • Alarm: po 1200 godzinach od serwisu, piec automatycznie wskaże konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w sprawie konserwacji.
  • Funkcja ekonomiczna: poprzez osiągnięcie żądanej temperatury, piec będzie pracował na minimalnej mocy, oszczędzając tym samym paliwo.
  • Programowanie tygodniowe: można zaprogramować automatyczne włączenie i wyłączenie pieca w określonych godzinach.
  • Funkcja automatyczna: funkcjonowanie pieca jest całkowicie zautomatyzowane na podstawie ustawionej temperatury oraz mocy.

Model SUBTILE to połączenie nowoczesnego designu i technologii - płaski panel doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Obsługa pieca ogranicza się do napełnienia zbiornika na pelet i czyszczenia komory spalania (najlepiej odkurzaczem z separatorem popiołu). Przy pelecie dobrej jakości czynność tę wykonuje się mniej więcej raz w tygodniu.


Piecyki dostępne w kolorach: biały, bordo, ciemnoszary, czarny.
Na życzenie Klienta jest możliwość odpłatnej zmiany koloru na dowolny z palety RAL. Koszt zmiany koloru to 280 zł brutto. Termin oczekiwania to ok. 7 dni roboczych.

Gwarancja dla piecyków ARTEL wynosi 2 lata.
Firma MTM prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny piecyków peletowych ARTEL. Wykonujemy również montaże oraz przeglądy okresowe.

Prosimy pamiętać, że przeglądy okresowe są warunkiem gwarancji i w przypadku ich braku tracą Państwo uprawnienia z tytułu gwarancji.
Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Piec na pellet Artel SUBLTILE LC 12 DGP z dystrybucją gorącego powietrza 12 kW + pilot - 8%