lubZarejestruj

Piec na pellet Subtile XS 6 nadmuchowy (6,5 kW) + pilot - 8%

Wersja do druku
Piecyk na pellet Artel SUBTILE XS6 (6,53 kW) z nadmuchem gorącego powietrza.


UWAGA! Ze względu na niezbędną usługę montażu sprzedaż możliwa tylko w odległości do 30 km od Warszawy. Klientów z dalszych okolic zapraszamy do kontaktu – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego dystrybutora, który zapewni Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
Artel to jeden z czołowych producentów włoskich, powstały w 1981 roku. Od początku istnienia firma Artel stawia na wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Dzięki takiemu podejściu marka wypracowała sobie silną pozycję na światowych rynkach.

Poprzez bezpośredni nadmuch piece ARTEL wprowadzają przytulną atmosferę, jednocześnie zastępując tradycyjny kominek.

Są w pełni zautomatyzowane, co zwiększa komfort ich użytkowania, bezpieczeństwo, niezawodność oraz pozwala oszczędzić czas.
Mogą one być sterowane za pomocą pilota, jak i opcjonalnie poprzez moduł WIFI.

Urządzenia te są zaprojektowane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Płaski panel pozwala na umieszczenie pieca w niedużych pomieszczeniach.

Główne zalety:


Posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza.

Wyświetlacz znajdujący się na bocznej części pieca, wskazuje ustawione programy, kody błędów oraz temperaturę otoczenia.

Pilot zdalnego sterowania umożliwia włączenie wszystkich funkcji także z odległości.

Alarm: po 1200 godzinach od serwisu, piec automatycznie wskaże konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w sprawie konserwacji.

Funkcja ekonomiczna: poprzez osiągnięcie żądanej temperatury, piec będzie pracował na minimalnej mocy, oszczędzając tym samym paliwo.

Programowanie dzienne: można zaprogramować automatyczne włączenie i wyłączenie pieca w określonych godzinach.

Funkcja automatyczna: funkcjonowanie pieca jest całkowicie zautomatyzowane na podstawie ustawionej temperatury oraz mocy.

Możliwość sterownia piecem poprzez moduł Wi-Fi" opcjonalnie. Moduł Wi-Fi dostępny osobno.


Moduł Wi-Fi - czyli sterowanie pracą pieca za pomocą smartfona, tabletu i laptopa przez internet (moduł dostępny osobno).


Piece Artel mają możliwość podpięcia modułu Wi-Fi. Moduł taki pozwala na zdalne sterowanie piecem za pośrednictwem aplikacji w telefonie, tablecie lub na laptopie.
Jest to opcja szczególnie przydatna w pomieszczeniach, w których przebywamy nieregularnie i nie ma konieczności ich stałego ogrzewania.
Jeśli dysponujemy domkiem letniskowym, do którego zaglądamy raz na jakiś czas, na przykład na jeden, dwa weekendy w miesiącu, to zazwyczaj ogrzewanie włączamy dopiero po przyjeździe na miejsce. Domek jest wyziębiony, a zanim się nagrzeje po prostu marzniemy. Mając zamontowany moduł Wi-Fi możemy zmienić ten stan rzeczy. Załóżmy, że w piątek rano podejmujemy decyzję, że w ten weekend jedziemy na działkę. Łączymy się zatem z piecem poprzez moduł Wi-Fi i ustawiamy uruchomienie pieca. Gdy po pracy dojedziemy na miejsce, powita nas przyjemne ciepło. Wcześniej musimy jedynie zadbać o pełny zasobnik, żeby piec miał skąd czerpać paliwo.


Piecyki dostępne w kolorach: biały, bordo, czarny.
Na życzenie Klienta jest możliwość odpłatnej zmiany koloru na dowolny z palety RAL. Koszt zmiany koloru to 280 zł brutto. Termin oczekiwania to ok. 7 dni roboczych.


Gwarancja dla piecyków ARTEL wynosi 2 lata.
Firma MTM prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny piecyków peletowych ARTEL. Wykonujemy również montaże oraz przeglądy okresowe.

Prosimy pamiętać, że przeglądy okresowe są warunkiem gwarancji i w przypadku ich braku tracą Państwo uprawnienia z tytułu gwarancji.


Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Piec na pellet Subtile XS 6 nadmuchowy (6,5 kW) + pilot - 8%