lubZarejestruj

Mobilny oczyszczacz powietrza ROTENSO Piura P22V

Wersja do druku

Mobilny oczyszczacz powietrza ROTENSO Piura P22V- to niezwykłe urządzenie łączące w sobie zarówno prostotę jak i zaawansowaną technologię oczyszczania powietrza, w pomieszczeniach do 60m2 ze szczególnym przeznaczeniem dla przedszkoli i szkół.

Oczyszczacz powietrza ROTENSO Piura P22V to urządzenie kompaktowe o nowoczesnym wyglądzie, dzięki któremu zapewnisz sobie i innym komfort, a przede wszystkim czyste, pozbawione kurzu powietrze wolne od drobnoustrojów.

Oczyszczacz ten wyposażony jest w 3 rodzaje filtrów, dzięki którym powietrze przechodzi aż 7 etapów oczyszczania.Filtr podstawowy EPS, to wstępny filtr, który zbudowany jest z ramki aluminiowej, siatki aluminiowej i materiału bawełnianego o wysokiej wydajności. Wykorzystywany jest przede wszystkim do zatrzymywania zanieczyszczeń takich jak włosy, kurz i większe cząsteczki brudu. Zmniejsza również potencjalne koszty jakie mógłby ponieść użytkownik przy czyszczeniu pozostałych filtrów.

Wysoce wydajny filtr HEPA, to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla alergików, ponieważ usuwa on alergeny, roztocza, pyłki, zarodki pleśni oraz cząsteczki o minimalnej wielkości 0,3 µm. Należy go czyścić po ok. dwóch miesiącach.Filtr z aktywnym węglem przede wszystkim efektywnie usuwa różnego rodzaju zapachy, dym papierosowy oraz substancje trujące, z którymi mamy kontakt na co dzień takie jak: formaldehyd, benzen, ksylen, TVOC.
Należy go czyścić po ok. dwóch miesiącach.Dodatkowym atutem powyższego filtra są aktywne jony srebra.
Cząsteczki te oczyszczają powietrze poprzez wchłanianie i wymianę. Podczas wysokiej temperatury otoczenia zostaje aktywowany zeolit, który tworzy pory o silnej zdolności absorpcyjnej. Skutkiem tego jest blokowanie cząsteczek większych od szczelin i przepuszczanie mniejszych takich jak woda czy gaz molekularny. Zwiększa to także żywotność filtra co pozwala na zmniejszenie kosztów przy jego ewentualnej wymianie.


Funkcja ANION- jonizator.
Jony ujemne w środowisku medycznym uzyskały miano „witamin w powietrzu”.
10 mln jonów ujemnych na sekundę produkowanych przez oczyszczacz Piura pozytywnie wpływa na metabolizm i poprawia odporność organizmu ludzkiego.
Kolejnym atutem oczyszczacza Piura P22V jest funkcja fotokatalizatora – ultrafiolet (UV).

Promieniowanie UV potrafi zniszczyć strukturę DNA lub RND drobnoustrojów, zahamować rozwój i zabić wiele bakterii, a także skutecznie rozkłada elementy organiczne i substancje toksyczne takie jak benzen, amoniak itp.

Idealnie sprawdza się w żłobkach, przedszkolach, szkołach, a także w domach i biurach.Zakupując powyższy oczyszczacz, otrzymasz dodatkowo pilot bezprzewodowy. Umożliwia on sterowanie urządzeniem z odległości, bez konieczności podchodzenia do niego co daje nam komfort użytkowania oczyszczacza.

- "AUTO" tryb automatyczny
- "SPEED" regulacja prędkości nawiewu
- "SLEEP" tryb uśpienia
- "TIMER" tryb opóźnienia umożliwia włączenie opóźnienia o 1H/2H/4H/8H.

Urządzenie jest wyposażone w podwójne zabezpieczenie ochronne.

W razie upadku lub uszkodzenia moduł bezpieczeństwa automatycznie wyłączy zasilanie.

Dodatkowo urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o dzieciach i ich bezpieczeństwie. W momencie otwarcia panelu podczas jego pracy, urządzenie automatycznie wyłączy się, aby odciąć dostęp do wewnętrznego wentylatora .


Bezpłatna gwarancja na urządzenie wynosi 2 lata.
Opinie o produkcie