lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Haier NEBULA AS09 2,7 kW

Grupa Haier to jeden z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Firma działa od 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Posiada zaufanych klientów już w ponad 100 krajach, a w ofercie dostępne są m.in. klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split.

Produkty Haier odznaczają się głównie bogatym wyposażeniem, innowacyjnością, a także dostarczają komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Europie ale i w USA.

Dzięki wielu funkcjom poprawiającym komfort użytkowania, klimatyzatory HAIER to najlepszy wybór, a przy tym duża oszczędność energii.

W celu uruchomienia wi-fi należy pobrać aplikację Haier Smart Air APP z App Store na Apple, lub Google Play na Android, następnie pobrać i zarejestrować się w aplikacji. Kolejnym krokiem jest już tylko konfiguracja aplikacji i dostosowanie jej do swoich potrzeb.Generator Nano Aqua - jonizuje cząsteczki wody H+, O2 jak również mikroskupiska wody, które mogą być łatwo pochłaniane przez skórę, umożliwiając utrzymanie wilgoci i nawilżenie skóry, a także mają wpływ na prawidłowe oczyszczanie powietrza.

Funkcja Sleep - komfortowy sen.


Klimatyzatory Haier wyposażone są w specjalną funkcję na czas snu w nocy, w celu zapewnienia największego komfortu i oszczędności Energii. Aby uruchomić tą funkcję, należy na pilocie nacisnąć przycisk "SLEEP".


Funkcja Inteligentne powietrze.
Łopatki klimatyzatora Nebula, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł wybrać kierunek, w którym powietrze wypływa z urządzenia. Poniższy schemat obrazuje, że ta funkcja pozwala uniknąć skierowania strumienia powietrza bezpośrednio na ciało.Strumień powietrza kierowany jest do góry w trybie chłodzenia i w dół w trybie grzania.

Ciesz się niezwykłą ciszą.


Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania hałasu, poziom hałasu może być obniżony nawet do 20 dB(A).


Automatyczne Samooczyszczenie parownika.
Funkcja ta, ma za zadanie pomóc w utrzymaniu czystości wymiennika ciepła i zapobiegać wytwarzaniu się pleśni i bakterii.


Konwencjonalne czyszczenie, w którym dochodzi do kontaktu wężownicy z wodą, powoduje powstawanie pleśni, która jest główną przyczyną nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń.


Automatyczne czyszczenie powoduje osuszanie wymiennika ciepła, co blokuje powstawanie pleśni. Rozwiązanie to eliminuje nieprzyjemne zapachy wydobywające się z urządzenia i pozwala uniknąć niewygodnego czyszczenia filtra, dostarczając przy tym czyste powietrze, pozbawione cząsteczek pleśni i grzybów.

Dodatkowym atutem klimatyzatora Haier Dawn, jest system odszraniania i system anty oblodzeniowy.Karta On-off - opcja.

Karta może sterować systemem urządzenia z dowolnego miejsca w budynku.

Stosowana jest głównie w hotelach i budynkach komercyjnych z uwagi na wygodę w użytkowaniu klimatyzatora. Użytkownik, po powrocie do pokoju, wkłada kartę do czytnika, co powoduje automatyczne włączenie klimatyzatora. Wychodząc, wyjmuję kartę, co powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia.


Zestaw do sterowania przewodowego jednostek ściennych - opcja.


Poniższe urządzenie pozwala na sterowanie jednostkami Multi i Split. Służy do połączenia z jednostką wewnętrzną w celu inteligentnego sterowania przewodowego. Dostępne jako opcja.


Karta katalogowa Haier Nebula
Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Klimatyzator ścienny Haier NEBULA AS09 2,7 kW