lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Haier NEBULA AS18 5,2kW - 8%

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.Grupa Haier to jeden z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Firma działa od 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Posiada zaufanych klientów już w ponad 100 krajach, a w ofercie dostępne są m.in. klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split.

Produkty Haier odznaczają się głównie bogatym wyposażeniem, innowacyjnością, a także dostarczają komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Europie ale i w USA.

Dzięki wielu funkcjom poprawiającym komfort użytkowania, klimatyzatory HAIER to najlepszy wybór, a przy tym duża oszczędność energii.

W celu uruchomienia wi-fi należy pobrać aplikację Haier Smart Air APP z App Store na Apple, lub Google Play na Android, następnie pobrać i zarejestrować się w aplikacji. Kolejnym krokiem jest już tylko konfiguracja aplikacji i dostosowanie jej do swoich potrzeb.

Generator Nano Aqua - jonizuje cząsteczki wody H+, O2 jak również mikroskupiska wody, które mogą być łatwo pochłaniane przez skórę, umożliwiając utrzymanie wilgoci i nawilżenie skóry, a także mają wpływ na prawidłowe oczyszczanie powietrza.

Funkcja Sleep - komfortowy sen.


Klimatyzatory Haier wyposażone są w specjalną funkcję na czas snu w nocy, w celu zapewnienia największego komfortu i oszczędności Energii. Aby uruchomić tą funkcję, należy na pilocie nacisnąć przycisk "SLEEP".


Funkcja Inteligentne powietrze.
Łopatki klimatyzatora Nebula, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł wybrać kierunek, w którym powietrze wypływa z urządzenia. Poniższy schemat obrazuje, że ta funkcja pozwala uniknąć skierowania strumienia powietrza bezpośrednio na ciało.Strumień powietrza kierowany jest do góry w trybie chłodzenia i w dół w trybie grzania.

Tryb Soft - Ciesz się niezwykłą ciszą.


Klimatyzatory Haier podnoszą poprzeczkę, dzięki zaawansowanej technologii kontroli hałasu. Soft to bardzo cichy tryb pracy, tylko 15 dB, zapewniony przez zoptymalizowaną konstrukcję klimatyzatora Dawn.
Automatyczne Samooczyszczenie parownika.
Funkcja ta, ma za zadanie pomóc w utrzymaniu czystości wymiennika ciepła i zapobiegać wytwarzaniu się pleśni i bakterii.


Konwencjonalne czyszczenie, w którym dochodzi do kontaktu wężownicy z wodą, powoduje powstawanie pleśni, która jest główną przyczyną nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń.


Automatyczne czyszczenie powoduje osuszanie wymiennika ciepła, co blokuje powstawanie pleśni. Rozwiązanie to eliminuje nieprzyjemne zapachy wydobywające się z urządzenia i pozwala uniknąć niewygodnego czyszczenia filtra, dostarczając przy tym czyste powietrze, pozbawione cząsteczek pleśni i grzybów.

Dodatkowym atutem klimatyzatora Haier Dawn, jest system odszraniania i system anty oblodzeniowy.Karta On-off - opcja.

Karta może sterować systemem urządzenia z dowolnego miejsca w budynku.

Stosowana jest głównie w hotelach i budynkach komercyjnych z uwagi na wygodę w użytkowaniu klimatyzatora. Użytkownik, po powrocie do pokoju, wkłada kartę do czytnika, co powoduje automatyczne włączenie klimatyzatora. Wychodząc, wyjmuję kartę, co powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia.


Zestaw do sterowania przewodowego jednostek ściennych - opcja.


Poniższe urządzenie pozwala na sterowanie jednostkami Multi i Split. Służy do połączenia z jednostką wewnętrzną w celu inteligentnego sterowania przewodowego. Dostępne jako opcja.


Karta katalogowa Haier Nebula
Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Klimatyzator ścienny Haier NEBULA AS18 5,2kW - 8%