lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Haier DAWN AS09 2,6 kW - 8%

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.Grupa Haier to jeden z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Firma działa od 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Posiada zaufanych klientów już w ponad 100 krajach, a w ofercie dostępne są m.in. klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split.

Produkty Haier odznaczają się głównie bogatym wyposażeniem, innowacyjnością, a także dostarczają komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Europie ale i w USA.

Dzięki wielu funkcjom poprawiającym komfort użytkowania, klimatyzatory HAIER to najlepszy wybór, a przy tym duża oszczędność energii.W celu uruchomienia wi-fi należy pobrać aplikację Haier Smart Air APP z App Store na Apple, lub Google Play na Android, następnie pobrać i zarejestrować się w aplikacji. Kolejnym krokiem jest już tylko konfiguracja aplikacji i dostosowanie jej do swoich potrzeb.
Grupa Haier w celu spełnienia wymagań F-gaz zainwestowała znaczące środki w prace badawczo - rozwojowe, nad stworzeniem i wprowadzeniem nowego czynnika R32, dla zmniejszenia negatywnego wpływu na Globalne Ocieplenie.
Czynnik ten jest łatwiejszy do recyklingu i ponownego użycia, co jest kolejnym aspektem ekologicznym. Ponadto wpływ czynnika R32 na Globalne Ocieplenie, w porównaniu do najpopularniejszego czynnika R410A jest mniejszy o prawie jedną trzecią wskaźnika GWP.

Wskaźnik GWP - wskaźnik służący do ilościowej oceny wpływu danej substancji na efekt cieplarniany.

Efektywne Czujniki.

Funkcja Eco pilot czujnik ruchu - służy do wykrywania obecności człowieka. Dzieli pomieszczenie na 6 sekcji i wykrywa liczbę, lokalizację oraz ruchy ludzi, inteligentnie kontrolując temperaturę i przepływ powietrza, oszczędzając przy tym energię.


Funkcja Eco pilot czujnik światła, śledzenie i unikanie.


Użytkownicy mogą dostosować czujniki w taki sposób, aby czujnik śledził ich ruchy i podążał za nimi lub ich unikał. Ponadto czujnik wykrywa zmiany w natężeniu światła słonecznego w pomieszczeniu i w zależności od potrzeby dostosowuje odpowiedni tryb pracy.


Tryb Soft - Ciesz się niezwykłą ciszą.


Klimatyzatory Haier podnoszą poprzeczkę, dzięki zaawansowanej technologii kontroli hałasu. Soft to bardzo cichy tryb pracy, tylko 15 dB, zapewniony przez zoptymalizowaną konstrukcję klimatyzatora Dawn.


Funkcja Sleep - komfortowy sen.


Klimatyzatory Haier wyposażone są w specjalną funkcję na czas snu w nocy, w celu zapewnienia największego komfortu i oszczędności Energii. Aby uruchomić tą funkcję, należy na pilocie nacisnąć przycisk "SLEEP".


Funkcja Inteligentne powietrze.Łopatki klimatyzatora Dawn, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł wybrać kierunek, w którym powietrze wypływa z urządzenia. Poniższy schemat obrazuje, że ta funkcja pozwala uniknąć skierowania strumienia powietrza bezpośrednio na ciało.


Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia.Strumień powietrza kierowany w dół w trybie grzania.Urządzenie jest dodatkowo wyposażone w filtr 3M.Dzięki filtrowi 3M powietrze w domu jest wolne od różnych szkodliwych substancji takich jak: roztocza, pyłki, bakterie, zarodniki grzybów, spaliny i dym.Urządzenie może pracować w zróżnicowanych temperaturach.

Grzanie przy temperaturze zewnętrznej -30°C.Chłodzenie przy temperaturze -20°C.
Dodatkowym atutem klimatyzatora Haier Dawn, jest system odszraniania i system anty oblodzeniowy.Automatyczne Samooczyszczenie parownika.
Funkcja ta, ma za zadanie pomóc w utrzymaniu czystości wymiennika ciepła i zapobiegać wytwarzaniu się pleśni i bakterii.


Konwencjonalne czyszczenie, w którym dochodzi do kontaktu wężownicy z wodą, powoduje powstawanie pleśni, która jest główną przyczyną nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń.


Automatyczne czyszczenie powoduje osuszanie wymiennika ciepła, co blokuje powstawanie pleśni. Rozwiązanie to eliminuje nieprzyjemne zapachy wydobywające się z urządzenia i pozwala uniknąć niewygodnego czyszczenia filtra, dostarczając przy tym czyste powietrze, pozbawione cząsteczek pleśni i grzybów.Karta On-off - opcja.

Karta może sterować systemem urządzenia z dowolnego miejsca w budynku.

Stosowana jest głównie w hotelach i budynkach komercyjnych z uwagi na wygodę w użytkowaniu klimatyzatora. Użytkownik, po powrocie do pokoju, wkłada kartę do czytnika, co powoduje automatyczne włączenie klimatyzatora. Wychodząc, wyjmuję kartę, co powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia.


Zestaw do sterowania przewodowego jednostek ściennych - opcja.


Poniższe urządzenie pozwala na sterowanie jednostkami Multi i Split. Służy do połączenia z jednostką wewnętrzną w celu inteligentnego sterowania przewodowego. Dostępne jako opcja.Karta katalogowa Haier Dawn

Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Klimatyzator ścienny Haier DAWN AS09 2,6 kW - 8%