lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-LN 25 VG/V/B/R (2,5/3,2 KW) DIAMOND - 8%

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podane ceny NIE ZAWIERAJĄ kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub kliknij tutaj i dowiedz się więcej.Klimatyzatory Mitsubishi Electric serii MSZ-LN to najbardziej prestiżowe urządzenia tej marki. Zaprojektowane do uzyskania najwyższych parametrów pracy oraz zagwarantowania najwyższego komfortu w pomieszczeniu.

Zastosowanie najnowszych technologii takich jak: Czujnik temperatury I-see 3D, system filtracji Plasma Quad, wielostopniowy system sterowania nawiewem powietrza oraz klasa energetyczna A + + + stawia ten model na pierwszym miejscu w swojej klasie.Skanowanie klimatyzowanego pomieszczenia za pomocą nowatorskiego czujnika 3D I-see sensor, pozwala na dokładne pozycjonowanie znajdujących się w pomieszczeniu ludzi i, gdy pokój jest pusty, automatyczne przełączanie trybu pracy, co pozwala na znaczne oszczędności zużycia energii. Osiem pionowo zamontowanych czujników podczerwieni analizuje w pionie i poziomie rozkład temperatury, nawet w odległych miejscach pomieszczenia. Taka szczegółowa analiza pozwala urządzeniu na ocenę, gdzie znajdują się użytkownicy, aby włączyć funkcję dostarczanie powietrza w strefę, gdzie nie przebywają ludzie, stwarzając tym samym komfortowe warunki klimatu w pomieszczeniu.
Funkcja "pośredni strumień powietrza" – czujniki zintegrowane w jednostce ściennej wykrywają ludzi i strumień powietrza zostaje przekierowany w strefę, gdzie nie ma ludzi.
Funkcja "bezpośredni przepływ powietrza"pozwala na dostarczanie strumienia powietrza w strefę przebywania ludzi.
Tryb oszczędzania energii - jeśli czujnik nie wykrywa osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu, automatycznie włącza się tryb oszczędzania energii.
Niezależne sterowanie przepustnicami powietrza zapewnia nie tylko szeroki obszar zasięgu strumienia powietrza, ale także pozwala na stworzenie komfortowych warunków dla dwóch użytkowników jednocześnie.


Najnowsza seria MSZ-LN Mitsubishi Electric kumuluje w sobie najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie oczyszczania powietrza i dystrybucji powietrza.

Modele nowej linii MSZ-LN są w pełni dostosowane do wymagań unijnej dyrektywy o efektywności energetycznej. Nowe jednostki Mitsubishi Electric klasy A + + +, o wysokiej sprawności energetycznej SCOP 5,2 w trybie grzania i wskaźniku efektywności energetycznej dla chłodzenia S
SEER 10,5, bez wątpienia przyczyniają się do obniżenia zużycia energii.

ErP – komplety spełniające założenia Dyrektywy EU ErP.Energooszczędne i, co ważne, ciche (19 dB) klimatyzatory MSZ-LN są wyposażone w plazmowy system filtracji powietrza Plasma-Quad, którego zadaniem jest eliminacja bakterii, wirusów oraz alergenów i kurzu.


System filtracji Plasma Quad ,który jest zamontowany wewnątrz jednostki generuje plazmę, która przyczynia się do oczyszczania powietrza w pomieszczeniu. Elektrody wykonane z wolframu o wysokiej wydajności i trwałości wykorzystują wyładowania elektryczne.
Tworząc silne pole elektryczne niszczą nawet bakterie i wirusy. Powietrze przepływające przez filtr plazmowy jest oczyszczane a wirusy i bakterie neutralizowane. Nowy płaski kształt powierzchni filtra plazmowego w porwaniu do filtra zbudowanego na okręgu przyczynia się do większej powierzchni czynnej filtra.
Charakterystyka serii:


Urządzenia serii FH dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii gwarantują energooszczędną i cichą pracę. Zaawansowane funkcje: czujnik i-see 3D, filtr Plasma Quad i naturalny przepływ powietrza podnoszą poziom komfortu w pomieszczeniu.

Wysoka efektywność energetyczna
Najnowsza technologia inwerterowa wpływa na około 20% wzrost efektywności energetycznej dla chłodzenia i grzania. Szczególnie
odzwierciedla to osiągnięta klasa A + + + według klasyfikacji energooszczędności.

Tryb "I save"
Przy opuszczeniu pomieszczenia możliwe utrzymanie temperatury dyżurnej na poziomie 10°C (np. jako zabezpieczenie przed zamarzaniem
wody w rurach).
Cicha praca
Najniższy poziom dźwięku pracy jednostek wewnętrznych został zredukowany dzięki zastosowaniu wentylatora o większej średnicy, który pozwala utrzymać wydajność przy mniejszej prędkości obrotowej silnika.

Naturalny przepływ powietrza
Aby klimatyzator był bezpieczny i zdrowy, przepływ powietrza musi być zbliżony do naturalnego. Mitsubishi Electric opracowało logarytm pracy zespołu wypływu powietrza aby w sposób idealny zbliżyć go do naturalnego, relaksującego podmuchu. Dostępnych jest aż 5 prędkości ustawienia
wentylatora.

Funkcja Double Vane
Podwójne żaluzje powietrzne umożliwiają uzyskanie różnych strumieni powietrza. Bezpośredni lub pośredni przepływ powietrza.

Różne kolory z pasującymi pilotami

Pięknie lakierowana powierzchnia o strukturze Hairline

Tryb nocny

Karta Wi-Fi MELCloud w wyposażeniu seryjnym

Właściwości:

 • Inwerter
 • Funkcja chłodzenia
 • Funkcja grzania
 • System oczyszczania powietrza Plasma Quad
 • 3D i-see sensor
 • Funkcja I save
 • Oddzielne sterowanie łopatkami klimatyzacji
 • Automatyczna praca żaluzji
 • Pionowe i poziome wachlowanie żaluzji
 • Automatyczna zmiana trybu pracy
 • Automatyczny restart
 • Automatyczna prędkość wentylatora
 • Programowanie 24h
 • Funkcja samodiagnostyki urządzenia
 • Funkcja informacji o błędzie
 • Chłodzenie w niskich temperaturach
 • Możliwość sterowania pracą klimatyzatora za pomocą urządzeń np. tablet, smartphone w technologii WiFi.
 • Obudowa pozwalająca na łatwe i szybkie czyszczenie
 • Pilot bezprzewodowy
 • Niski hałas
 • Ekologiczny czynnik R32
 • Zdalne sterowanie - pilot na podczerwień
 • Klasa energetyczna A + + +
 • SEER 10,0
 • SCOP 5,2

Gwarancja: do 5 lat


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA OGLĘDZINY Z TECHNIKIEM.


Kilka słów o marce:


Mitsubishi to „dziecko” Yataro Iwasaki, który w 1870 roku założył firmę transportową, czarterując trzy statki parowe. Pierwotnie firma nazywała się Tsukumo Shokai, dwa lata później zmieniono nazwę na Mitsukawa Shokai, zaś w roku 1874 firma uzyskała ostateczną nazwę MITSUBISHI.

Przez lata firma rozwijała się i różnicowała prowadzoną działalność. W roku 1921, w Tokio, powstała półautonomiczna część firmy, pod nazwą MITSUBISHI ELECTRIC, która miała się zajmować maszynami elektrycznymi i sprzętem gospodarstwa domowego. W szybkim czasie Mitsubishi Electric stała się liderem w tej branży na rodzimym rynku. W roku 1954 założono dział klimatyzacji i fabrykę opuścił pierwszy w Japonii ścienny klimatyzator typu SPLIT. Od tamtej chwili Mitsubishi niezmiennie dba o najwyższą jakość i niezawodność swoich produktów, a znak trzech diamentów, uosabiający dziś przeszło 140-letnią dobrą tradycję, zdobywa zaufanie ludzi na całym świecie.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric to nie tylko najnowsza technologia, to również unikalne rozwiązania oraz innowacyjne funkcje i nowoczesne, eleganckie wzornictwo. To także coraz większe możliwości, oszczędności oraz dbałość o ochronę środowiska.
Klimatyzacja Mitsubishi Electric to kompleksowe rozwiązania dla domu oraz przemysłu. Firma oferuje urządzenia klimatyzacji komfortu, klimatyzacji naściennej, klimatyzacji przypodłogowej, klimatyzacji kanałowej oraz kasetonowej. Wszystkie te modele dostępne są w wersji Split, czyli do jednego pomieszczenia, oraz w wersji Multi Split, czyli do kilku pomieszczeń przy tylko jednej jednostce zewnętrznej.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric za swoje produkty otrzymuje cenione w świecie klimatyzacji i wentylacji nagrody Product Design Award 2011, tj. Technical Prize od Japońskiego Stowarzyszenia Chłodnictwa (Japanese Association of Refrigeration), Awarded Energy Conservation Grand Prize (nagroda za poszanowanie energii) oraz President Prize" od Energy Conservation Center (Centrum Poszanowania Energii).

Urządzenia klimatyzacyjne Mitsubishi Electric na przestrzeni lat stały się liderem technologii, unikalnych rozwiązań i innowacyjnych funkcji.Każdy nowy produkt to większe możliwości i oszczędności, większa troska o ochronę środowiska.

Kupując klimatyzatory Mitsubishi kupujesz niezawodność, bezpieczeństwo, oszczędność i dbałość o Twoje otoczenie.

Ciekawostka


Nazwa MITSUBISHI stanowi połączenie godła z herbu założyciela - trzech diamentów oraz herbu klanu Tosa, z którego Yataro pochodził - trzech liści dębu. "Mitsubishi" jest połączeniem słów "mitsu" i "hishi", gdzie "mitsu" oznacza „trzy”, zaś "Hishi" oznacza „kasztan wodny”, a słowo to jest używane do oznaczenia rombu lub kształtu diamentu. Zwyczajowo "hishi" jest odczytywane jako "bishi", gdy ten ostatni stanowi część słowa, a tym samym połączenie "mitsu" i "hishi" odczytywane jest jako "Mitsubishi".Opinie o produkcie