lubZarejestruj

Wkład kominkowy na pellet Artel 13C DGP (13 kW) 8% + montaż

Wersja do druku
Wkład kominkowy na pellet Artel 13C DGP (13 kW) z dystrybucją gorącego powietrza.

UWAGA! Ze względu na zapewnienie Państwu usług serwisowych sprzedaż możliwa tylko w odległości do 30 km od Warszawy.


Klientów z dalszych okolic zapraszamy do kontaktu – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego dystrybutora, który zapewni Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Artel to jeden z czołowych producentów włoskich, powstały w 1981 roku. Od początku istnienia firma Artel stawia na wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Dzięki takiemu podejściu marka wypracowała sobie silną pozycję na światowych rynkach.

Model z dystrybucją gorącego powietrza możliwość ogrzania nawet trzech pomieszczeń jednocześnie


Urządzenia te są zaprojektowane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.


Główne zalety:


Posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza.

Wyświetlacz wskazuje ustawione programy, kody błędów oraz temperaturę otoczenia.

Pilot zdalnego sterowania umożliwia włączenie wszystkich funkcji także z odległości.

Alarm: po 1200 godzinach od serwisu, piec automatycznie wskaże konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w sprawie konserwacji.

Funkcja ekonomiczna: poprzez osiągnięcie żądanej temperatury, piec będzie pracował na minimalnej mocy, oszczędzając tym samym paliwo.

Programowanie tygodniowe: można zaprogramować automatyczne włączenie i wyłączenie pieca w określonych godzinach.

Funkcja automatyczna: funkcjonowanie pieca jest całkowicie zautomatyzowane na podstawie ustawionej temperatury oraz mocy.

System rozprowadzenia ciepłego powietrza. Pozwala to na ogrzanie jednocześnie trzech pomieszczeń - pomieszczenia, w którym stoi piec + dwóch pomieszczeń, do których można doprowadzić kanały. Dzięki zainstalowanym przepustnicom można dowolnie ustawić ilość ciepłego powietrza skierowanego do konkretnego pomieszczenia. Możliwe jest również całkowite wyłączenie nadmuchu na pomieszczenie, w którym stoi piec i skierowanie całego ciepła do innych pomieszczeń. Jest to szczególnie wygodne w sytuacji, gdy zmuszeni jesteśmy ustawić piec np. w przedpokoju, a chcemy ogrzać pokoje/sypialnie/kuchnie.


Naszym klientom oferujemy również system przyłączy kominowych, wykonanych z żaroodpornej czarnej stali montowany wewnątrz pomieszczenia (co tworzy oryginalny design) lub rury z kwasówki, montowanej wewnątrz komina.
Firma MTM prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny piecyków peletowych ARTEL. Wykonujemy również montaże oraz przeglądy okresowe.

Prosimy pamiętać, że przeglądy okresowe są warunkiem gwarancji i w przypadku ich braku tracą Państwo uprawnienia z tytułu gwarancji.


Wkłady kominkowe dostępne są w kolorze czarnym.

Gwarancja dla piecyków ARTEL wynosi 2 lata.
Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Wkład kominkowy na pellet Artel 13C DGP (13 kW) 8% + montaż