lubZarejestruj

Kocioł na pellet ARTEL Boiler AUTOMATIC 20 AC - 19 kW

UWAGA! Ze względu na zapewnienie Państwu usług serwisowych sprzedaż możliwa tylko w odległości do 100 km od Warszawy.


Klientów z dalszych okolic zapraszamy do kontaktu – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego dystrybutora, który zapewni Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Kotły na pellet firmy ARTEL to energooszczędne i innowacyjne urządzenia, pozwalające zapewnić ciepło w pomieszczeniach przez cały sezon jesienno-zimowy.

Dużym plusem tych urządzeń, oprócz efektywnego i ekologicznego paliwa, jest ich wysoka sprawność zapewniona przez pionowy wymiennik ciepła oraz pełna automatyzacja pracy.

Panel sterowania jest prosty w ustawieniu, a więc idealny dla osób, które preferują łatwą i intuicyjną obsługę. Urządzenia te są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, takie jak elektroniczna pompa czy naczynie przeponowe, zapewniające łatwą instalację.


Kotły te spełniają parametry KLASY 5 normy PN-EN 303-5:2012, czyli spełnione są wszelkie wytyczne dotyczące sprawności cieplnej i granicznych wartości emisji spalin.

Można zatem ubiegać się o dofinansowanie z urzędu miasta lub w wojewódzkich funduszach ochrony środowiska i gospodarki wodnej nawet do 100% wartości inwestycji. Wysokość dofinansowania zależna jest od lokalnych programów ekologicznych.


Kotły na pellet BOILER AUTOMATIC AC, dzięki swoim małym gabarytom, można z łatwością zainstalować w małych kotłowniach i niewielkich pomieszczeniach gospodarczych.

Prosta, szybka obsługa i konserwacja oraz ekonomiczna eksploatacja to główne cechy tego kotła. Pelet który samoistnie się rozpala pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy urządzenia już po kilku minutach.

Do największych zalet tych urządzeń możemy zaliczyć:

  • elektroniczna pompa obiegowa,
  • możliwość czyszczenia pionowego wymiennika ciepła bez otwierania komory spalania
  • automatyczne rozpalanie i wygaszanie
  • możliwość zaprogramowania kotła w trybie dziennym jak i tygodniowym,
  • współpraca z zewnętrznym termostatem bezprzewodowym,
  • ceramiczny żarnik,
  • dodatkowy zbiornik na popiół
  • klasa 5.


Istnieje możliwość zakupu z 8% stawką VAT.

O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Kocioł na pellet ARTEL Boiler AUTOMATIC 20 AC - 19 kW