lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF (2,5/3,15 KW)

Wersja do druku
Klimatyzator marki MITSUBISHI z serii M to udany mariaż wysokiej jakości urządzeń z atrakcyjnym wyglądem i bardzo dobrym stosunkiem ceny do funkcjonalności.
ZESTAW: 1 x jednostka wewnętrzna + 1 x jednostka zewnętrzna


Seria M Premium to produkty do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych, przeznaczone dla szczególnie wymagających Klientów, wyposażone w zaawansowaną technologię sterowania, wysoko sprawne filtry powietrza i samodezynfekcję. Agregaty, które pracują w tej klasie rozwiązań, odznaczają się najwyższymi współczynnikami efektywności chłodniczej i grzewczej, co pozwala na dużą oszczędność energii.

Klimatyzator serii MSZ-HR stworzony jako uzupełnienie dla nowoczesnych wystrojów wnętrz, gwarantujących naturalne dopasowanie, niezależnie od miejsca montażu.

Charakterystyka serii MSZ-HR:


Zaokrąglona powierzchnia przedniego panelu zapewnia minimalistyczny, przyjazny wygląd jednostki. Niewielka szerokość pozwala na instalację w mniejszych, węższych przestrzeniach.


Energooszczędna praca

Technologie inwerterowe Mitsubishi Electric są dostosowane aby zapewnić automatyczne dobieranie obciążenia pracy w zależności od zapotrzebowania. Zmniejsza to nadmierne zużycie energii elektrycznej, a tym samym realizuje klasę energetyczną A + + dla trybu chłodzenia i A + dla trybu grzania.
Komfort ciszy przez cały dzień.


Zaawansowana nastawa obrotów wentylatora „Tryb cichej pracy”, zapewnia super cichą pracę na poziomie 21dB dla modeli HR25/35. Ta wyjątkowa funkcja czyni serię HR, idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji.
Właściwości:


• DC Inwerter – płynna regulacja mocy
• Pompa ciepła
• Antyalergiczny, elektrostatyczny filtr enzymowy (opcja)
• Filtr Nano Platinum
• Automatyczna praca żaluzji
• Automatyczna zmiana trybu pracy
• Automatyczny restart
• Automatyczna prędkość wentylatora
• Programator czasu włączenia/wyłączenia
• Tryb oszczędny
• Funkcja samodiagnostyki urządzenia
• Sygnalizacja błędu
• Ekonomiczne chłodzenie
• Pilot bezprzewodowyGwarancja: do 5 lat


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA OGLĘDZINY Z TECHNIKIEM.Kilka słów o marce:


Mitsubishi to „dziecko” Yataro Iwasaki, który w 1870 roku założył firmę transportową, czarterując trzy statki parowe. Pierwotnie firma nazywała się Tsukumo Shokai, dwa lata później zmieniono nazwę na Mitsukawa Shokai, zaś w roku 1874 firma uzyskała ostateczną nazwę MITSUBISHI.

Przez lata firma rozwijała się i różnicowała prowadzoną działalność. W roku 1921, w Tokio, powstała półautonomiczna część firmy, pod nazwą MITSUBISHI ELECTRIC, która miała się zajmować maszynami elektrycznymi i sprzętem gospodarstwa domowego. W szybkim czasie Mitsubishi Electric stała się liderem w tej branży na rodzimym rynku. W roku 1954 założono dział klimatyzacji i fabrykę opuścił pierwszy w Japonii ścienny klimatyzator typu SPLIT. Od tamtej chwili Mitsubishi niezmiennie dba o najwyższą jakość i niezawodność swoich produktów, a znak trzech diamentów, uosabiający dziś przeszło 140-letnią dobrą tradycję, zdobywa zaufanie ludzi na całym świecie.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric to nie tylko najnowsza technologia, to również unikalne rozwiązania oraz innowacyjne funkcje i nowoczesne, eleganckie wzornictwo. To także coraz większe możliwości, oszczędności oraz dbałość o ochronę środowiska.
Klimatyzacja Mitsubishi Electric to kompleksowe rozwiązania dla domu oraz przemysłu. Firma oferuje urządzenia klimatyzacji komfortu, klimatyzacji naściennej, klimatyzacji przypodłogowej, klimatyzacji kanałowej oraz kasetonowej. Wszystkie te modele dostępne są w wersji Split, czyli do jednego pomieszczenia, oraz w wersji Multi Split, czyli do kilku pomieszczeń przy tylko jednej jednostce zewnętrznej.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric za swoje produkty otrzymuje cenione w świecie klimatyzacji i wentylacji nagrody Product Design Award 2011, tj. Technical Prize od Japońskiego Stowarzyszenia Chłodnictwa (Japanese Association of Refrigeration), Awarded Energy Conservation Grand Prize (nagroda za poszanowanie energii) oraz President Prize" od Energy Conservation Center (Centrum Poszanowania Energii).

Urządzenia klimatyzacyjne Mitsubishi Electric na przestrzeni lat stały się liderem technologii, unikalnych rozwiązań i innowacyjnych funkcji.Każdy nowy produkt to większe możliwości i oszczędności, większa troska o ochronę środowiska.

Kupując klimatyzatory Mitsubishi kupujesz niezawodność, bezpieczeństwo, oszczędność i dbałość o Twoje otoczenie.

Ciekawostka


Nazwa MITSUBISHI stanowi połączenie godła z herbu założyciela - trzech diamentów oraz herbu klanu Tosa, z którego Yataro pochodził - trzech liści dębu. "Mitsubishi" jest połączeniem słów "mitsu" i "hishi", gdzie "mitsu" oznacza „trzy”, zaś "Hishi" oznacza „kasztan wodny”, a słowo to jest używane do oznaczenia rombu lub kształtu diamentu. Zwyczajowo "hishi" jest odczytywane jako "bishi", gdy ten ostatni stanowi część słowa, a tym samym połączenie "mitsu" i "hishi" odczytywane jest jako "Mitsubishi".
Opinie o produkcie