lubZarejestruj

REWOLUCYJNY OCZYSZCZACZ powietrza AiroCide GCS 50

Wersja do druku


Airocide to bezfiltrowe, bezpieczne, efektowne i ekologiczne oczyszczanie powietrza.
Opracowana przez NASA technologia biokonwersji przekształca szkodliwą pleśń, mikroorganizmy, groźne patogeny, lotne związki organiczne oraz gazy pochodzenia biologicznego w parę wodną, nie wytwarzając przy tym ozonu ani inny szkodliwych produktów ubocznych.Airocide to opracowana przez NASA technologia biokonwersji, poprzez foto-katalityczny reaktor, przekształca szkodliwą pleśń, mikroorganizmy, groźne patogeny, lotne związki organiczne oraz gazy pochodzenia biologicznego w parę wodną, nie wytwarzając przy tym ozonu ani inny szkodliwych produktów ubocznych. Oczyszczone powietrze jest w 99,999% wolne od patogenów po pierwszym przepływie przez urządzenie. Zatwierdzony przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA), AiroCide to produkt, który załatwia problem.


Airocide - to urządzenie bezfiltrowe, efektowne, bezpieczne i ekologiczne.Jak działa Airocide?


Oczyszczacz Airocide 24h na dobę kieruje powietrze do wnętrza urządzenia, które spowalnia jego ruch, rozprowadzając je po specjalnie zaprojektowanej strukturze bardzo gęsto rozmieszczonych nanorurek, zawierających czynną warstwę katalityczną poddawaną naświetlaniu światłem jednego z podzakresów UV.


W chwili gdy materia organiczna zetknie się z powierzchnią katalityczną, zostaje rozbita na poziomie cząsteczkowym - kataliza usuwa z nich atomy węgla, dopóki nie zostaną zniszczone.
Proces ten jest odnawialny i nie zużywa katalizatora, a jego głównymi produktami jest dwutlenek węgla i woda. W procesie nie powstają szkodliwe produkty uboczne, jak na przykład ozon oraz nie stosuje się filtrów ani dodatków chemicznych. Skutek? Oczyszczone powietrze jest w 99,999% wolne od patogenów po pierwszym przepływie przez urządzenie. Co ważne, uwalniana para wodna, nie podnosi znacząco wilgotności, dzięki czemu, urządzenie może pracować w obiektach zamkniętych.Obsługa:


Urządzenie Airocide Technology jest tak zaprojektowane, aby użycie było praktycznie bezobsługowe. W momencie umieszczenia go w wyznaczonym miejscu wystarczy go włączyć do prądu i praktycznie można o nim zapomnieć na okres ok. 11-12 miesięcy, czyli do czasu aż przyjdzie pora na wymianę żarówki (sygnalizowane przez specjalną diodę). Urządzenie przeznaczone jest do pracy ciągłej 24h/dobę przez cały rok.

Zalety i korzyści stosowania:


Jednym z głównych zastosowań technologii fotokatalitycznego oczyszczania powietrza Airocide, jest wydłużenie żywotności owoców, warzyw i kwiatów, poprzez obniżenie etylenu odpowiedzialnego za proces dojrzewania.
 • wydłużenie czasu w którym produkty roślinne zachowują wysoką jakość i atrakcyjny świeży wygląd,
 • rozwiązanie problemu logistyki dla krótkoterminowych przestojów w handlu związanych z przydatnością do spożycia i spadkiem atrakcyjności sprzedażowej produktów roślinnych,
 • utrzymanie jakości magazynowanych produktów bez użycia chemii w sposób ekologiczny i energooszczędny,
 • zmniejszenie strat związanych z ilością wyrzucanego towaru,
 • polepszenie jakości powietrza i warunków pracy osobom pracującym w skażonych patogenami pomieszczeniach.


AiroCide to całkowicie bezpieczna i efektywna technologia. Urządzenie zostało zakwalifikowane przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) jako urządzenie medyczne klasy II


Stosowany z powodzeniem w miejscach takich jak:
 • pomieszczenia objęte kwarantanną,
 • poczekalnie i laboratoria,
 • gabinety zabiegowe i dentystyczne,
 • sale operacyjne i szpitalne,
 • oddziały porodowe i noworodków,
 • magazyny sklepów z wydzieloną częścią na warzywa, owoce i kwiaty,
 • sortownie i pakowalnie owoców i warzyw,
 • sklepy lub wydzielone działy z ekologiczną żywnością,
 • wspomaganie istniejących systemów przechowywania,
 • wylęgarnie drobiu,
 • zapobiegawczo w pracowniach konserwacji zabytków,
 • dla astmatyków i alergików,
 • winiarnie - celem poprawy warunków.


AiroCide jest energooszczędny, ma niski koszt eksploatacji, pobiera mniej energii niż trzy 100 W żarówki.

DO POBRANIA - poniżej można pobrać dokumentację dotyczącą wyników badań, wdrożeń i artykułów na temat Airocide Technology.

Badanie podczas wdrożenia w Del Monte - redukcja gazu etylenowego o 99,8% w 66 godzin (kliknij)

Badanie w Del_Monte_2006_polski cz.2 (kliknij)

Magazyn cytrusów w Walencji. Zmniejszenie różnych rodzajów pleśni średnio o 79% w 7 dni (kliknij)

Sortownia i pakowalnia pomidorów w Riverview, FL . Zmniejszenie pleśni o 90% w ciągu 72 godzin

Kliniczny test AiroCide PPT został przeprowadzony w chłodni firmy florystycznej Esmeralda Farms w Miami na Florydzie.Uzyskane wynik potwierdzają hipotezę, że można zmniejszyć ilość zarodników pleśni i bakterii w powietrzu dzięki zastosowaniu systemu AiroCide PPT. Dane pokazują znaczne zmniejszenie ilości patogenów w powietrzu już w ciągu 24h. Po upłynięciu 72h ilość pleśni w powietrzu zmniejszyła się średnio o 95,45%, a ilość bakterii zmniejszyła się o 73,18%.
Kliniczny test AiroCide PPT przeprowadzony w chłodni firmy florystycznej Esmeralda Farms w Miami

Referencja od producenta kwiatów Esmeralda Farms z Miami,Floryda. Airocide zmniejszył ilość pleśni o 95.45% w zaledwie 72 godziny.
Referencja od producenta kwiatów Esmeralda Farms (ENGLISH)

Badanie przeprowadzono w chłodni hurtowni kwiatowej w Atlancie w Stanach Zjednoczonych. AiroCide zmniejszył ilość bakterii i zarodników pleśni w powietrzu o odpowiednio 92% i 58% w ciągu 24 godzin.
Badanie przeprowadzone w chłodni hurtowni kwiatowej w Atlancie w Stanach Zjednoczonych.

Badanie w sklepie i chłodni z kwiatami. Zmniejszenie pleśnie o 99%.
Wyniki testów w firmie Arteflore z Madrytu

Pozytywne wyniki badania eliminacji bakterii w szpitalach metoda PCR
(test nie był sponsorowany)
Peer Reviewed Published Paper Texas AM University - KLIKNIJ TUTAJ

Sala operacyjna
Sala operacyjna ENG.
Opinie o produkcie