lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Haier TUNDRA AS25TADHRA-CL 2,6/2,9 kW

Grupa Haier to jeden z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Firma działa od 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Posiada zaufanych klientów już w ponad 100 krajach, a w ofercie dostępne są m.in. klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split.

Produkty Haier odznaczają się głównie bogatym wyposażeniem, innowacyjnością, a także dostarczają komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Europie ale i w USA.

Dzięki wielu funkcjom poprawiającym komfort użytkowania, klimatyzatory HAIER to najlepszy wybór, a przy tym duża oszczędność energii.

Grupa Haier w celu spełnienia wymagań F-gaz zainwestowała znaczące środki w prace badawczo - rozwojowe, nad stworzeniem i wprowadzeniem nowego czynnika R32, dla zmniejszenia negatywnego wpływu na Globalne Ocieplenie.
Czynnik ten jest łatwiejszy do recyklingu i ponownego użycia, co jest kolejnym aspektem ekologicznym. Ponadto wpływ czynnika R32 na Globalne Ocieplenie, w porównaniu do najpopularniejszego czynnika R410A jest mniejszy o prawie jedną trzecią wskaźnika GWP.

Wskaźnik GWP - wskaźnik służący do ilościowej oceny wpływu danej substancji na efekt cieplarniany.Funkcja Sleep - komfortowy sen.


Klimatyzatory Haier wyposażone są w specjalną funkcję na czas snu w nocy, w celu zapewnienia największego komfortu i oszczędności Energii. Aby uruchomić tą funkcję, należy na pilocie nacisnąć przycisk "SLEEP".


Funkcja Inteligentne powietrze.Łopatki klimatyzatora Dawn, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł wybrać kierunek, w którym powietrze wypływa z urządzenia. Poniższy schemat obrazuje, że ta funkcja pozwala uniknąć skierowania strumienia powietrza bezpośrednio na ciało.


Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia.Strumień powietrza kierowany w dół w trybie grzania.

**Self Clean**, zanieczyszczenia gromadzące się na parowniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i wpływają na jakość powietrza. Funkcja self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię paronika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu.
Opinie o produkcie

Zobacz produkty pasujące do: Klimatyzator ścienny Haier TUNDRA AS25TADHRA-CL 2,6/2,9 kW