lubZarejestruj

Klimatyzator ścienny Samsung RAC Seria WIND FREE OPTIMUM AR24RXPXBWKNEU 6,5/7,4 KW

Produkt chwilowo niedostępny
Wersja do druku
Klimatyzatory pokojowe Samsung to urządzenia spełniające najwyższe oczekiwania. Ich innowacyjna forma, łączy efektywne chłodzenie, inteligentne rozwiązania i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort.
ZESTAW: 1 x jednostka wewnętrzna + 1 x jednostka zewnętrzna + 1x pilot zdalnego sterowania.


Klimatyzator Samsung z serii WIND FREE , to urządzenie, które łączy efektywne chłodzenie, komfort i troskę o zdrowie z niezwykłą formą trójkąta nadaną jednostce wewnętrznej. Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat.

Seria modeli WIND FREE OPTIMUM charakteryzuje się małym poborem energii (klasa do A + +/A + +), niskim poziomem hałasu ( od 19 dB) oraz eleganckim wyglądem - biała połyskująca obudowa. Wyposażone w filtr HD i funkcję automatycznego osuszania wymiennika gwarantują dobrą jakość nawiewanego powietrza. Posiadają kilka trybów pracy: chłodzenia, ogrzewania, cyrkulacji i osuszania. Modele z tej serii posiadają funkcję zdalnego sterowania klimatyzatorem przez Wi-Fi za pomocą smartfona. Smartfon może służyć jako dodatkowy serownik bezprzewodowy. Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć wyłączyć klimatyzator wychodząc z domu nie musisz się wracać - możesz go wyłączyć za pomocą swojego smartfona. Wyposażone są także w zaawansowany system oczyszczania powietrza - Virus Doctor, który poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach i eliminuje wirusy, bakterie, roztocza a nawet czynniki wywołujące alergie. Skuteczność została potwierdzona przez międzynarodowe organizacje jak TUV Rheinland Polska czy Instytut badawczy BASF.

Charakterystyka klimatyzatora SAMSUNG Wind Free:

 • VIRUS DOCTOR
 • 2 - Step Cooling - łączy błyskawiczne chłodzenie z komfortem użytkowania. Klimatyzator Samsung szybko schładza powietrze używając trybu Fast Cool, a następnie automatycznie przełącza się w tryb Comfort Cool, by utrzymać żądaną temperaturę powietrza. Dzięki temu nie będzie Ci zimno, ani też nie będziesz musiał manualnie zmieniać ustawień lub włączać i wyłączać klimatyzatora, aby utrzymać właściwą temperaturę.
 • Szeroki nawiew - umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku. Dzięki tej funkcji powietrze skutecznie dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.
 • Digital Inverter - technologia Digital Inverter firmy Samsung pozwala zaoszczędzić do 80% energii w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych oferując jednocześnie komfort dzięki precyzyjnej regulacji temperatury.
 • Funkcja Single User - funkcja pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej gdy klimatyzator pracuje w trybie chłodzenia lub ogrzewania. Ponadto ogranicza wydajność sprężarki do niezbędnego minimum.
 • Triangle design - nowy klimatyzatory Samsung z niezwykłą formą trójkąta nadaną jednostce wewnętrznej.
 • Funkcja good’sleep - utrzymuje najbardziej komfortową temperaturę podczas różnych faz snu i przebudzenia.
 • Triple Protector Plus - chroni elektronikę przed niekorzystnymi zjawiskami tj. nagłe spięcia, wyładowania elektryczne czy wilgotność powietrza.
 • Design Crystal Gloss - wyjątkowy stylowy i innowacyjny design. Czyste wykończenie Crystal Gloss i design o wyjątkowych zaokrągleniach zapewnia klimatyzatorom Samsung wyjątkowy wygląd i parametry pracy. Każda część ich opływowej sylwetki jest pokryta dwuwarstwowym transparentnym materiałem aby nadać im eleganckie wykończenie, które idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.
 • Funkcja WiFi - możliwość sterowania praca klimatyzatora za pomocą smartfona.
 • Easy Filter
 • Sterownik przewodowy - opcjonalnie.

Cechy klimatyzatora SAMSUNG:

 • jonizator
 • Virus Doctor
 • filtr HD
 • automatyczne osuszanie wymiennika
 • wskaźnik czyszczenia filtra
 • funkcja 2 Steep Cooling
 • technologia Smart Inverter
 • funkcja Single User
 • odczyt zużycia energii
 • funkcja WiFi
 • wyświetlacz temperatury
 • włączanie/wyłączanie wyświetlacza na panelu
 • włączanie/wyłączanie dźwięku komunikatu
 • funkcja Good'sleep
 • regulacja kierunku żaluzji poziomych - automatyczna
 • regulacja kierunku żaluzji pionowych - manualna
 • liczba biegów wentylatora - 4
 • możliwość podłączenia sterownika przewodowego
 • autodiagnostyka przy uruchomieniu
 • chłodzenie
 • ogrzewanie
 • cyrkulacja
 • osuszanie
 • cichy tryb pracy
 • auto
 • automatyczna zmiana trybu pracy
 • automatyczny Restart


Klimatyzacja w najwyższej klasie


Klasa energetyczna A to dopiero początek drogi jaką obrał Samsung. Poznaj nowe wyjątkowo wydajne, ciche i funkcjonalne modele urządzeń, które gwarantują komfort i czyste powietrze.


Przyjazny środowisku Samsung


Chronimy naturę, w której żyjemy.

Firma Samsung planuje przyszłość, myśląc o swoich klientach i środowisku. Realizując nadzieje o czystszym, zdrowszym życiu dla nas i przyszłych pokoleń oraz wdrażając przyjazne środowisku naturalnemu technologie, Samsung pracuje nad doskonalszym obrazem świata.
Przyjazne środowisku systemy klimatyzacji

Pracując stale nad ekologicznym podejściem do produkcji, firma Samsung wytwarza klimatyzatory działające w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową naszej Planety. Większość produktów firmy Samsung uzyskała klasę energetyczną A oraz znak ENERGY STAR w USA. Energooszczędne klimatyzatory nie tylko obniżają wydatki na energię, ale również pomagają chronić środowisko naturalne.Najlepsza temperatura do głębokiego snu.

Zależnie od etapu snu temperatura w pomieszczeniu automatycznie zmienia się w taki sposób, aby zasypianie było szybkie, właściwy sen głęboki, a poranna pobudka nie sprawiała problemu. Budząc się świeży i wypoczęty, wspaniale rozpoczynasz nowy dzień.

Czym jest strefa Good sleep?

Strefa trybu Good’sleep jest miejscem, gdzie możesz słodko spać dzięki wyjątkowej technologii Samsunga, opracowanej na podstawie badań naukowych nad snem. Obniżenie jakości snu wywiera szkodliwy wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka. Wywołuje poirytowanie, osłabienie koncentracji, nieprawidłowości pracy autonomicznego układu nerwowego i pogorszenie odporności. Ponadto, hormony wzrostu, które odpowiadają za proces odbudowy po urazach i regenerację skóry, są wydzielane wyłącznie podczas snu. Jeżeli nie możesz dobrze spać, pogarsza się stan Twojej skóry i zdrowia. W Strefie Good’sleep nie ma takich zmartwień.01 Faza zasypiania

Wprowadza w sen przez obniżenie temperatury w pomieszczeniu

02 Faza głębokiego snu

Relaksuje p0odnisząc powoli temperaturę

03 Faza pobudki

Pozwala wybudzić się w komfortowej temperaturze.
VIRUS Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung VIRUS Doctor, zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu.Oddychaj zawsze odświeżającym i czystym powietrzem.


Tworzenie strefy intensywnie oczyszczonej.

Innowacyjna technologia VIRUS Doctor skutecznie neutralizuje toksyny, których nie wychwytują filtry. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, zachowując zdrowie.

Ochrona przed chorobami.

Eliminacja z powietrza szkodliwych zanieczyszczeń biologicznych chroni Twoją rodzinę przed toksynami wywołującymi choroby. Oznacza to między innymi rzadsze bóle głowy czy katar.

Ochrona przed Alergenami.

Nie musisz się obawiać alergenów obecnych w powietrzu. Zamień swój dom w miejsce wolne od alergii.

Kontrola zawartości aktywnego tlenu (rodników OH).

Mimo, iż aktywny tlen jest korzystny dla człowieka, to w nadmiarze może powodować choroby i przyspieszać starzenie organizmu. Utrzymuj poziom aktywnego tlenu na odpowiednim poziomie z technologią VIRUS Doctor Samsung.


Chroń zdrowie swojej rodziny.


Dla osób wrażliwych na toksyny.

VIRUS Doctor jest doskonała dla osób podatnych na choroby wywołane przez zanieczyszczenia biologiczne znajdujące się w powietrzu. Zmniejszając poziom toksyn w powietrzu, minimalizujesz podrażnienia dróg oddechowych.

Dla dzieci i osób w podeszłym wieku.

Dzieci i osoby starsze są bardziej wrażliwe na działanie wirusów, dlatego też potrzebują doskonałej ochrony. Zapewnia ją system VIRUS Doctor.

Dla alergików.

VIRUS Doctor skutecznie usuwa czynniki alergizujące, więc zawsze oddychasz świeżym powietrzem, nawet jeśli masz w domu zwierzęta.


VIRUS Doctor korzystny dla twojej skóry


W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator SPi jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę jakości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.


Funkcja WiFi.

Dzięki technologii WiFi możesz kontrolować klimat swojego domu gdziekolwiek jesteś.Gwarancja producenta wynosi 3 lata (5 lat na sprężarkę) z możliwością rozszerzenia gwarancji do 5 lat za dopłatą.


NA TERENIE WARSZAWY PROMOCYJNE CENY NA MONTAŻ KLIMATYZACJI

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA OGLĘDZINY Z TECHNIKIEM.

Kupując w naszym sklepie macie Państwo pewność, że produkt pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucji Samsung Electronics Polska. Wraz z produktem przesyłamy oryginalną kartę gwarancyjną Samsung Electronics Polska, wypełnioną przez sprzedawcę. Warunki z karty gwarancyjnej wymagają, aby montażu klimatyzacji dokonał Autoryzowany Instalator, posiadający aktualny Certyfikat, wydany przez Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. (szczegóły w zakładce serwis).

Wyciąg z karty gwarancyjnej:

„Montaż i rozruch urządzeń musi zostać dokonany przez Autoryzowanego Instalatora i potwierdzony na niniejszej karcie gwarancyjnej. Instalator zobowiązany jest do sprawdzenia podstawowych parametrów pracy urządzenia i wpisania ich w tabelę powyżej.”
„Użytkownik jest zobowiązany do zlecania przeglądów okresowych urządzenia klimatyzacyjnego Autoryzowanym Punktom Serwisowym.Przeglądy okresowe muszą być wykonane nie rzadziej, niż co 6 miesięcy i przeprowadzane przez pracowników Autoryzowanego Instalatora lub Autoryzowanego Punktu Serwisowego. Przeglądy okresowe nie dotyczą czynności stanowiących obowiązki użytkownika i są odpłatne wg cennika firmy wykonującej przegląd.”Opinie o produkcie