lubZarejestruj

zapytanie

zapytanie

Macie Państwo pytania? Proszę do nas napisać lub zadzwonić.

Jeśli chcecie Państwo wypożyczyć sprzęt, sam lub z obsługą techniczną, w poniższym formularzu podajcie nam jak najwięcej informacji dotyczących imprezy, jak również czasu i miejsca, gdzie się będzie odbywać. Nawet przewidywana ilość osób ma znaczenie w odpowiednim doborze sprzętu. Im więcej informacji, tym bardziej optymalny dobór urządzeń.

Po przesłaniu zapytania trafi ono do Działu Obsługi Imprez, następnie pracownik DOI skontaktuje się z Państwem i ustali istotne szczegóły oraz przygotuje ofertę.

Formularz zamówienia obsługi imprezy


Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest MTM Dariusz Seferyński z siedzibą przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 11, 05-230 Kobyłka. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest w zakładce RODO. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania ww. produktu, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce Prywatności, w tym w celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce Prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: rodo@firmamtm.pl

Formularz kontaktowy

* oznaczone pola są wymagane
Imię i nazwisko*
Firma
Telefon*
Adres e-mail*
Termin imprezy
Godziny rozpoczęcia i zakończenia imprezy
Miejsce imprezy
Rodzaj obiektu
Powierzchnia/kubatura
Ilość osób
Uwagi