lubZarejestruj

Obsługa imprez

Obsługa imprez

Ogrzewanie i chłodzenie imprez.

My nie próbujemy tego zrobić. My wiemy, jak to zrobić SKUTECZNIE.


Od ponad 20 lat TWORZYMY KLIMAT, jakiego Klient potrzebuje i oczekuje. Bez względu na miejsce i porę roku.


Od roku 1996, poza działalnością produkcyjną i handlową, zajmujemy się również kompleksową obsługą klienta w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji podczas imprez wszelkiego typu. W zależności od potrzeb klienta oferujemy wynajem samych urządzeń, jak również oferujemy nasze wykwalifikowane ekipy obsługujące.

Od lat tworzymy odpowiedni klimat dla różnych produkcji stacji telewizyjnych (m.in. TVP, Polsat, TVN), stacji radiowych, agencji artystycznych i firm eventowych, projektantów mody, czy firm szkoleniowych.

Dla nas sprawą nadrzędną jest satysfakcja klienta i jego zadowolenie z udanej imprezy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby prawidłowo dobrać urządzenia i spełnić nawet najbardziej szalone projekty. Doceniają to nasi Klienci, którzy współpracują z nami od lat i zapraszają nas ponownie do kolejnych projektów, zaś właściciele obiektów eventowych polecają nas swoim klientom. Dzięki temu doskonale znamy te obiekty i wiemy co należy zrobić, by zapewnić właściwy klimat.


Wielokrotnie ogrzewaliśmy, chłodziliśmy i wentylowaliśmy m.in. te pomieszczenia:
  • Hala Wysokich Napięć (Instytut Energetyki Warszawa)- wysokość obiektu to 12 pięter bloku mieszkalnego (ok. 75.000 m³) ,
  • Hala Sportowa Reduta
  • hale na terenie Soho Factory w Warszawie
  • hale na terenie Fabryki Wódek Koneser
  • hala widowiskowo-sportowe Mera (ok. 26.000 m³)
  • hale Bumaru na warszawskim Ursusie
  • hale zdjęciowe Grupy ITI i Grupy Cyfrowy Polsat i innych
  • pomieszczenia Huty Kraków (ok. 90.000 m³).

Kliknij i zobacz galerię Hale Wielkokubaturowe


Nie obce są nam również wymagania dla hal namiotowych o różnym przeznaczeniu - wesela, catering, konferencje, prezentacje, koncerty, garderoby czy też namioty barowe przy okazji imprez sportowych. Bez znaczenia, czy latem czy zimą - wiemy co zrobić, by uzyskać komfortową temperaturę.

Kliknij i zobacz galerię "Hale namiotowe"


Nie boimy się wyzwań. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać niemałym wymaganiom, jakie stawiają przed nami stacje telewizyjne podczas organizacji różnych wydarzeń muzycznych, w tym największych imprez sylwestrowych w Polsce. Co roku stacje TVP i POLSAT obdarzają nas zaufaniem i zapraszają do współpracy przy tak prestiżowych wydarzeniach, jakimi są SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW i SYLWESTER Z DWÓJKĄ. Sceny festiwalowe, koncerty zespołów i piosenkarzy, koncerty okolicznościowe, festyny gminne - każda scena wymaga odpowiedniego przygotowania. Staramy się sprostać tym zadaniom.

Kliknij i zobacz galerię Sceny


Dziś trudno nam zliczyć ile imprez dzięki nam miało odpowiedni klimat – spokojnie możemy powiedzieć, że kilkaset. Jedno jest pewne – każda z nich, mała czy duża, stawiała nowe wyzwania i wzbogacała nasze doświadczenie. Dzięki nim wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Jako wiarygodny partner dla obecnych i przyszłych Klientów, dążymy do zminimalizowania ryzyka związanego z wyborem niewłaściwego sprzętu. Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i poznania wszystkich aspektów imprezy.

Czasem „niepozorne” drobiazgi mają istotne znaczenie i wpływają na powodzenie eventu. Pełna współpraca z organizatorem pozwala nam dobrać urządzenia w odpowiedni sposób i zapewnić oczekiwany efekt.

Nasze ekipy obsługujące to wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy - MTM Dariusz Seferyński, mający bogate doświadczenie we współpracy m.in. ze scenarzystami, reżyserami, animatorami, projektantami, a także ekipami technicznymi czy służbami porządkowymi i miejskimi.

Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam na bezproblemowe dopasowanie oferty dla każdego klienta.Osoby zainteresowane wynajmem urządzeń lub obsługą imprez zapraszamy do kontaktu Kliknij, aby zadać pytanie lub skontaktować się telefonicznie.<-


MTM Dariusz Seferyński - profesjonalne rozwiązania na udane spotkania – każdego dnia, przez cały rok.

Pobierz nasz folder i dowiedz się więcej


Wynajem busów - Wypożyczalnia Green9