lubZarejestruj

Kontakt

Kontakt


MTM Dariusz Seferyński

Adres: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 11, 05-230 Kobyłka

NIP: 952-178-76-16

Adres korespondencyjny: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 11, 05-230 Kobyłka

Biuro:

tel. +48 22 353-11-11, 353-22-22, e-mail: biuro@firmamtm.pl (sprawy ogólne)
fax. +48 22 879-83-83

Dział Handlowy:


 Serwis
 +48 22 228-72-89
 Karol
 karol@firmamtm.pl
 Palniki +48 22 228-72-83 Tomasz tomasz@firmamtm.pl
 Ogrzewanie
 +48 22 228-72-81
 Daniel daniel@firmamtm.pl
 Klimatyzacja +48 22 123-97-09 Karolina karolina@firmamtm.pl
 Klimatyzacja
 +48 22 228-72-82
 Wioletta wioleta@firmamtm.pl
 Piece pelletowe
 +48 22 123-97-08 Ryszard ryszard@firmamtm.pl
 Piece pelletowe hurt
 +48 22 228-72-87
 Monika monika@firmamtm.pl
 Ogrzewanie i chłodzenie imprez +48 22 228-72-88 Kamil kamil@firmamtm.pl
 Serwis nagrzewnic MTM
 +48 602-137-044
 Jacek jacek@firmamtm.pl
 Wynajem busów GREEN9
 +48 731 473 369
 +48 731 GREEN 9
 Andrzej wynajem@busdlaciebie.pl
 EXPORT +48 728-474-567 Wojciech and Natalia export@firmamtm.pl


Serwis:

Palniki: +48 570-50-70-70, +48 22 216-76-17, +48 539-546-276
Piece Artel: +48 22 123-97-08
Piece i nagrzewnice MTM: +48 570-70-90-70
Pozostałe (w tym MASTER): +48 22 228-72-86

Obsługa imprez:

Kamil: +48 604-126-622
Darek: +48 602-229-707

Księgowość:

Beata: +48 22 228-72-84
Małgorzata: +48 22 228-72-85

Export:

Natalia and Wojciech: +48 728-474-567
Kamil: +48 604-126-622


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17, w soboty 9-14

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest MTM Dariusz Seferyński z siedzibą przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 11, 05-230 Kobyłka. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest w zakładce RODO. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania ww. produktu, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce Prywatności, w tym w celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce Prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: rodo@firmamtm.pl

Formularz kontaktowy

* oznaczone pola są wymagane
Imię i nazwisko*
Firma
Adres e-mail*
Telefon*
Temat wiadomości*
Treść wiadomości*